stat
Impreza odwołana

Jan-Rapowanie - Uśmiech

Jan-rapowanie wystąpi w Gdańsku podczas premierowego koncertu promującego najnowszy album Uśmiech! Uśmiech Tour zagości wyłącznie w dziewięciu wybranych polskich miastach, a każdemu koncertowi będzie towarzyszyła wyjątkowa oprawa wizualna. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie oraz w aplikacji Going, a także w salonach Empik w całej Polsce.

lut 5

piątek, godz. 16:00

Gdańsk,
bilety 69-119 zł
przedsprzedaż 59 zł
lut 26

piątek, godz. 16:00

Gdańsk,
bilety 95-115 zł
Wzrost zachorowań i aktualne obostrzenia władz nie pozwolą nam na realizację naszych planów koncertowych w podanym wcześniej terminie. Wydarzenia na pewno odbędą się, jak tylko sytuacja epidemiologiczna pozwoli nam powrócić do koncertowania. Jak tylko będziemy pewni, że możemy bezpiecznie grać, niezwłocznie podamy nowe terminy. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność, będzie można je wykorzystać w nowej dacie.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. Oświadczenie do pobrania: http://soldoutagencja.pl/oswiadczenie.php

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.