stat
PATRONAT

Jak zarabiać na fotografii? - kurs

Fotografia może być hobby, pracą lub czymś pomiędzy, jak zaawansowane hobby i dodatkowe źródło dochodu jednocześnie. Fotografia jako produkt na przestrzeni lat była dość łatwą metodą zarobku, jednak łatwość robienia zdjęć w ostatniej dekadzie spowodowała duże nasycenie rynku fotografami. Konkurencja jest duża, co zatem zrobić by zarabiać na fotografii?

Kurs: Jak Zarabiać na Fotografii? Na to pytanie odpowiemy sobie kompleksowo podczas 3 dni zajęć. W ramach kursu nauczysz się, jakie są możliwości zarabiania, jak wyceniać swoją pracę, jak poszukiwać i następnie pracować z klientami.
Przekazywana wiedza jest praktyczna i wynika z doświadczenia. W skrócie wszystko, co Ci jest potrzebne, by zacząć zarabiać na fotografii lub poprawić swoje wyniki.

Dla kogo? Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób, które rozpoczynają przygodę fotograficzną i planują ją wykorzystać jako dodatkowe zajęcia zarobkowe, jak i dla osób, które już działają aktywnie w fotografii i chcą uzupełnić i udoskonalić swoje umiejętności związane ze sprzedażą usług i produktów fotograficznych.

Rozkład zajęć: zajęcia odbędą się 16, 23, 30 listopada (3 soboty) w Oliwskim Ratuszu Kultury w Gdańsku (ul. Opata Rybińskiego 25) w godzinach 16:00 18:00.

Koszt: Kurs trwa 3 dni, koszt 130 zł. Rozliczenie za kurs (3 spotkania) przelewem na nr rachunku bankowego Fundacji Wspólnota Gdańska: 81 1020 1811 0000 0002 0125 1966 z dopiskiem w tytule imię, nazwisko kurs fotografii. Otrzymanie wpłaty jest potwierdzeniem uczestnictwa w kursie Jak Zarabiać na Fotografii.

Zapisy: Zgłoszenie emailem na adres: warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191116 ORK. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymasz wiadomość zwrotną. Decyduje kolejność zgłoszeń. Na kursie jest ograniczona liczba miejsc.

20191116 Blue

Pierwsze zajęcia dotyczą rozpoznania rynku, rodzajów produktów i usług fotograficznych na których można zarobić. Zajmiemy się oceną po kątem, co ile zarabia? Na czym łatwiej i trudniej zarobić oraz jakie są wady i zalety danego kierunku? Co musisz zrobić, żeby zarabiać, lub zwiększyć zyski? Jakie są możliwości i jak się zmieniają? Praktyczny przegląd tego, co możesz zrobić i jak dopasować do siebie i swoich umiejętności sprzedaż fotograficzną?

Jak i na czym zarabiać w fotografii?
Jak stworzyć i dopasować ofertę fotograficzną?
Jak prezentować oferty w zależności od niszy fotograficznej?
Jak poszukiwać i pozyskiwać klientów?
Jak wyceniać swoją pracę?

20191123 Yellow

Drugie zajęcia będą praktycznymi ćwiczeniami ze sprzedaży i zostaną podane metody rozwiązywania różnic, osiągania kompromisów i eliminację ryzyka. Dodatkowo omówimy praktyczne aspekty zarabiania na fotografii, dzięki czemu wyeliminujesz działania, które marnotrawią Twój czas. Praktyczne zajęcia z pracy z klientem i prezentowaniem tego, co masz do sprzedania w efektywny sposób.

Budujemy ofertę
Przeprowadzamy symulację sprzedaży dowolnemu klientowi
Praktyczne rozwiązania w zarabianiu na fotografii [know-how]
Eliminacja ryzyka i zabezpieczenie
Dywersyfikacja zysków i wykorzystanie środków do dalszej stymulacji sprzedaży
Fotograficzny kompas moralny i jego wpływ na Twoje fotograficzne przedsięwzięcie

20191130 Green

Trzecie zajęcia będą dopasowane do uczestników kursu i ich potrzeb. Na tych zajęciach można poprosić o asystę w skonstruowaniu swoich działań tak, by zarabiały. Przegląd portfolio uczestników i połączenie ich ofertą, wyceną. Zdefiniujemy co robić dalej by osiągać zyski.

Przegląd portfolio pod kątem klienta
Precyzyjne wytyczne do budowy portfolio dla osób, które go nie posiadają
Użycie portfolio jako narzędzia sprzedaży [street smart]
Asysta w opracowaniu kanałów sprzedaży oraz zarobkowych działaniach fotograficznych

[] Uczestnicy kursu otrzymają pomocnicze materiały edukacyjne Fotografia jako Biznes edycja 2020.

[] Uczestnicy otrzymają 25% zniżki na PhotoOpp 2020 do wykorzystania na warsztatach budowania portfolio PhotoOpp prowadzonych przez Studio PCF i/lub Sopocki Klub Fotograficzny w 2020 roku. Odbędą się 4 warsztaty zorientowane na zrobienie zdjęć zamiast nauki fotografii. Warsztaty będą specyficznie oznaczone jako PhotoOpp (ang. photographic opportunity).

[] Zajęcia prowadzi: Piotr Ćwiklinski (portfolio.studiopcf.com) Zajmuje się od 1999 roku fotografią. Od 2008 roku jako firma Studio PCF świadcząc usługi fotograficzne i multimedialne głównie dla firm w różnych krajach na świecie. (studiopcf.com) Hobbystycznie prowadzi w Polsce Sopocki Klub Fotograficzny (skf.studiopcf.com) w strukturach PTTK jako organizację pożytku publicznego.

[] Warsztaty organizowane przez Studio PCF we współpracy z Oliwskim Ratuszem Kultury.

Cel: Nauka technik sprzedaży dla fotografów.

Wymagania: Chęć nauczenia się czegoś nowego. Otwarty umysł.

Gdzie: Gdańsk Oliwski Ratusz Kultury, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25

Czas: 16, 23, 30 listopada 2019 16:00 18:00 (wymagana punktualność)

Koszt: 130 zł (opis powyżej)

Zgłoszenia: Emailem na adres warsztaty@studiopcf.com o tytule 20191116 ORK. Liczba miejsce jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po przesłaniu zgłoszenie otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Status: wolne miejsca

#JakZarabiaćNaFotografii #KursFotograficzny #OliwskiRatuszKultury #Gdansk #GdańskOliwa #StudioPCF #PiotrCwiklinski #WarsztatyFotograficzne #PhotographyWorkshop #NaukaFotografii #PhotographyEducation #EdukacjaFotograficzna #PromocjaFotografii #Fotografia #Photography #KreatywnaFotografia #CreativePhotography #PolskaBlogFotograficzny

Rodzinne warsztaty kulinarne

w każdą sobotę (od 16.11 do 14.12.2019), godz. 11:00 - 13:00

bilety 98 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni