• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jak stracić głowę dla nauki. Antoine Lavoisier - Warsztaty Rodzinne w EduParku

Na warsztatach przyjrzymy się życiu francuskiego naukowca Antoina Lavoisiera. Wykażemy jego niezwykłą wszechstronność i razem odpowiemy na pytanie: chemik? botanik? astronom? czy matematyk? Co miał wspólnego z oddychaniem roślin i zwierząt, czy światło i ciepło są substancjami? Co jest niezbędne, aby ogień mógł płonąć? Na te i inne pytania spróbujemy wspólnie znaleźć odpowiedź, tradycyjnie wykonując szereg eksperymentów.

17.10.2015 r. (SOBOTA) godz. 10.30 oraz 12.30

Zajęcia dostosowane są do wieku odbiorców (przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat). W warsztatach wraz z dzieckiem musi brać udział co najmniej jedna osoba dorosła.

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl

Koszt 50 min. warsztatów to 12 zł* od dziecka i 5 zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku).
Zniżka dla osób legitymujących się Kartą Dużej Rodziny - warsztaty 9 zł od dziecka*, opiekunowie bezpłatnie (wejście na wystawę interaktywną dodatkowo płatne 5zł od całej rodziny).

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w wybrane soboty w miesiącu, zapraszamy na warsztaty rodzinne. Zaprezentujemy tematy z w naszej nowej, wzbogaconej o więcej eksperymentów, bogatej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2015/2016 dla grup zorganizowanych, tym razem w wydaniu dla osób indywidualnych.

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • spotkanie , zlot , pokaz
  cze 24-26
  piątek - niedziela, g. 10:00 - 3:00
  Gdańsk, Polsat Plus Arena Gdańsk
  Baltic Truck Festival 2022