• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Jak pracować z blizną po nacięciu krocza lub po cesarskim cięciu?

Szkoła Rodzenia Supermama i gabinet REHA Urogina zapraszają na bezpłatne warsztaty z fizjoterapeutką uroginekologiczną Aleksandrą Rostek.

Zapisz się: https://live.evenea.com/856-357-549

Rana czy blizna po nacięciu krocza lub cięciu cesarskim wymaga odpowiedniego zaopatrzenia niestety, temat ten wciąż bywa bagatelizowany zarówno przez lekarzy, jak i same pacjentki. Po porodzie najważniejsza staje się opieka nad dzieckiem i większość młodych mam zapomina o swoich potrzebach oraz o dbaniu o własne zdrowie. Wbrew pozorom jednak blizna po cięciu cesarskim lub nacięciu krocza oraz jej stan, czy sposób rehabilitacji (lub jej brak), może wpłynąć na wystąpienie różnych dolegliwości w późniejszym okresie lub w kolejnej ciąży.

Dlatego podczas webinaru dowiesz się m.in.:
- Jak więc powinna przebiegać mobilizacja blizny po CC (cięciu cesarskim) i nacięciu krocza?
- W jaki sposób pielęgnować świeżą ranę, by później być zadowoloną z jej estetyki?

Aleksandra Rostek jest magistrem fizjoterapii, terapeutką uroginekologiczną, specjalistką rehabilitacji okołoporodowej PTUG, instruktorką aktywnej szkoły rodzenia oraz technikiem masażu. Specjalizuje się w dziedzinie uroginekologii i pracy z kobietami w okresie okołoporodowym.

Uczestnicy mogą zadawać pytania na czacie. 
______
Tych z Was, którzy są z Trójmiasta (Chełm, Osowa, Przymorze, Wrzeszcz, Chwarzno, Karwiny, Obłuże, Pruszcz Gdański) zapraszamy do poszerzenia wiedzy na naszym kursie refundowanym przez NFZ https://supermama.edu.pl/#zapisz-sie
A jeśli mieszkasz dalej lub chcesz przygotować się do nowej roli z domu zobacz nasze kursy online https://supermama.education

Informacja o biletach

Zapisz się: https://live.evenea.com/856-357-549

w każdy piątek (do 01.12), godz. 17:30

Gdańsk,
bilety 150 zł

Opinie