stat
Impreza już się odbyła

Jak na Próbie!

Świętujemy 10-lecie Sali Prób Ramtamtam i 5-lecie Fundacji Ramtamtam! W przeciągu tych lat mieliśmy przyjemność spotkania wielu wyjątkowych osób, zorganizowania dziesiątek koncertów i wielu niezapomnianych jam session. Atmosferę tych ostatnich chcemy przenieść na jeden wieczór do Opery Leśniej. Wpadajcie!

Przez Ramtamtam przewinęły się setki zespołów. Zaprosiliśmy te, które pamiętają nasze początki, by 6 września zagrały razem z nami! Będą to: Soundstorm, Shellfire, Splif, Dywizjon Despekt, Mockheads, The Pin Dolls, Tayka, Said No!, Aleph, Fang Akompaniament, Jaywalker, Saturation i zespół Gówno!
Lineup jest wciąż otwarty! Dajcie znać, jeżeli graliście na początku działalności Ramtamtam i chcecie wystąpić ze swoim utworem na imprezie! (kontakt Sala Prób Ramtamtam).

rock - koncerty w Trójmieście


Na miejscu będzie funkcjonował bar, w którym zakupicie piwo i przekąski. Wystawimy również stoisko, gdzie będzie można zakupić płyty oraz koszulki zespołów.

Gramy bez przerw, a na koniec robimy jam session na dwie perkusje! Wpadajcie, takiej próby jeszcze nie było.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.