stat
Impreza już się odbyła

Jak budować własne szczęście - warsztaty

Każdy człowiek jest zupełnie inny, ale łączy nas jedno wspólne marzenie: aby wieść radosne, szczęśliwe, obfite w sukcesy życie. Czy jest to możliwe? Nawet badania naukowe udowadniają, że tak! Potrzebna jest tylko do tego wiedza JAK to zrobić i systematyczna praca nad sobą. Zapraszam Cię na skuteczne warsztaty "Jak budować własne szczęście", które odmieniły już życie tych, którzy zastosowali w praktyce przedstawiony na zajęciach program.

lip 26-30

poniedziałek - piątek

Online
sie 9-13

poniedziałek - piątek

Online
Na tych pełnych praktycznych ćwiczeń warsztatach krok po kroku będziesz budować własne szczęście poprzez pracę z ciałem, umysłem, duszą, sercem i emocjami. Zdobędziesz wartościową, podnoszącą świadomość wiedzę oraz przydatne narzędzia dzięki którym pozytywnie odmienisz swoje życie, a Twoja zmiana prawdziwie Cię zaskoczy.

Korzyści, jakie wyniesiesz z warsztatów:

- Dowiesz się co decyduje o tym, jak wygląda Twoje życie i co można zrobić, by było lepiej.
- Dowiesz się jak pracować nad sobą wytrwale dzień po dniu, by osiągnąć stan wewnętrznego szczęścia oraz odbędziesz skuteczny trening ulepszania jakości życia i doskonalenia siebie, by stać się tym, kim chcesz.
- Stawisz czoła temu wszystkiemu, co boli i uwiera. Będzie to próba uporania się z przeszłością, uzdrawianie zablokowanych w ciele emocji oraz uwalnianie negatywnych blokad, niszczących programów i schematów, które do tej pory Cię ograniczały.
- Prawdziwie pokochasz siebie i przywrócisz poczucie własnej wartości. Zaskoczy Cię jak uzdrowi to w Twoim życiu te obszary, które dotąd wywoływały problemy.
- Połączysz się z sercem i nawiążesz kontakt z własną duszą, by iść w życiu najlepszą, wybraną przez nią drogą, stać się bardziej twórczym, odkryć uśpione w sobie pasje, talenty i zacząć żyć w zgodzie ze sobą.
- Zadbasz o wypracowanie harmonii w codziennym życiu dzięki czemu przekonasz się jak bardzo wprowadzanie pozytywnych energetycznie wibracji w sobie i swoim otoczeniu zacznie wpływać na to, co Ci się w życiu przytrafia. Pojawiają się wtedy różne niespodzianki i cudowne "zbiegi okoliczności", które tak naprawdę są jedynie odpowiedzią na zachodzącą w Tobie zmianę.
- Dowiesz się jak poprawić relacje, finanse, zdrowie.
- Poznasz techniki szybkiej zmiany nastroju oraz sposoby rozbudzania w sobie radości i wszechuzdrawiającego stanu miłości.
- Dowiesz się jak się motywować, zmieniać nawyki i przekonania, wyznaczać cele i spełniać marzenia.
- Poznasz techniki relaksacyjne dzięki którym zaczniesz odczuwać wewnętrzny spokój.

Proponowane warsztaty to zrobienie czegoś dobrego dla siebie - wzięcie życia we własne ręce i zaopiekowanie się nim, by zacząć żyć jego pełnią.

Jeżeli Twoje życie to jedno wielkie pasmo porażek i nic Ci w nim nie wychodzi, a Ty czujesz się nieszczęśliwy i niespełniony, to jest to kurs jak najbardziej dla Ciebie. Dowiesz się jak to zmienić i jakie błędy do tej pory popełniałeś.

Jeżeli natomiast wiedziesz życie o jakim marzyłeś, całkiem nieźle Ci się układa i udało Ci się spełnić wszystkie swoje marzenia, a mimo to czujesz jakiś wewnętrzny niedosyt i pustkę, to również jest to kurs dla Ciebie. Dowiesz się jak tę pustkę zapełnić i przemienić w radość. Szczęście to stan wewnętrzny, a my Ci pokażemy jak się je osiąga.

Każde zajęcia składają się z wykładu podwyższającego świadomość oraz serii ćwiczeń, które mają na celu przełożenie teorii w praktykę i wprowadzenie oczekiwanych zmian. Ale to Ty sam dokonujesz tych zmian. Warsztaty mają na celu pokierowanie Tobą w taki sposób, byś po zajęciach we własnym zaciszu domowym mógł dokończyć w ramach "pracy domowej" omawiane procesy, które zadziałają jak skuteczna autoterapia.

Aktualnie prowadzimy zapisy na cykl 12 cotygodniowych warsztatów "Jak budować własne szczęście". Startujemy w połowie kwietnia 2019.

Cena całego kursu: 1320 zł (12 warsztatów po 90 minut).
Miejsce prowadzenia zajęć: siedziba Portalu Radosnego Istnienia JoyLife w centrum Gdyni, ul. Zygmunta Augusta 6/81, (130 metrów od CH Batory).

Prowadząca: Magdalena Krzemińska
Więcej informacji na temat warsztatów na stronie www.joylife.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    1320 zł
Zapisy: telefonicznie pod numerem 795 470 088 lub mailowo biuro@joylife.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.