• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jak Rozmawiać z Chłopem! Jełopem?

Interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show tylko dla Kobiet! Grzegorz Kordek w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące Mężczyzn.

gru 3

niedziela, godz. 20:30

bilety 117 zł
Kup bilet
gru 4

poniedziałek, godz. 17:00

Pruszcz Gdański,
bilety 65 zł
Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego coś, co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu Mężczyźnie? Lejdis odkryjecie sekret, który sprawia, że każdy mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowiesz. Poznasz kod, by rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby. Panowie pytacie "Co zrobić by Kobieta którą kocham w końcu była zadowolona?" (masz wrażenie że już wszystko zrobiłeś). Odpowiedź jest prosta. One chcą byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Pozwól by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić by Cię uszczęśliwić. Przyszedł czas by Kobiety były szczęśliwe, zadowolone i uśmiechnięte!

"Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?". "Tego powinno się nauczać w szkole", "Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego", "Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa", "Znam już sposób na mojego faceta" tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po seansie. W oparciu o wiedzę przekazaną osobiście Grzegorzowi przez Johna Gray'a, autora wydanego w ponad 40 krajach bestsellera "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" oraz Anne Moir autorki bestsellera "Płeć mózgu" powstała ta zabawna forma przekazywania wiedzy.

Opinie