stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jacek Kochan - N.A.K. Trio

Jacek Kochan - N.A.K. Trio wystąpi 22 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

lip 24

piątek, godz. 20:00

Sopot,
bilety 25 zł
przedsprzedaż 20 zł
wrz 25

piątek, godz. 19:00

bilety 35 zł
N.A.K. Trio w składzie Jacek Kochan (perkusja), Dominik Wania (fortepian) i Maciek Adamczak (kontrabas), to nowy projekt trójki wybitnych instrumentalistów i improwizatorów, o różnych stylistycznie rodowodach, zainspirowany muzyką XX-wiecznych modernistów jak Witold Lutosławski czy Bela Bartok.

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Pomysłodawcą zespołu i jego liderem jest Jacek Kochan, muzyk nietuzinkowy, mający za sobą współpracę z wieloma jazzowymi znakomitościami takimi jak Dave Liebman, Gary Thomas, Greg Osby, czy Marc Copland. Ciężar prowadzenia narracji muzycznej spoczywa na Dominiku Wani, wybitnym pianiście. Każda wykonana przez niego fraza nacechowana jest wręcz magnetycznym niepokojem i dramatyzmem, które przejawiają się w nagłych pauzach, powtarzaniu i dekonstruowaniu. Na kontrabasie zagra utalentowany i wielokrotnie nagradzany Maciej Adamczak.

Fascynująca muzyczna przygoda, w którą zabierze gdańską publiczność N.AK. Trio zawierać będzie obok elementów jazzu i improwizacji, elementy muzyki klasycznej i współczesnej.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30-40 zł
40 zł - parter
30 zł - galeria

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij