stat
Impreza już się odbyła

Ja i Mój Lęk - trening mentalny

Jeśli chciałabyś/chciałbyś się przyjrzeć swoim lękom, niepokojom oraz obawom i zobaczyć, jak się mają przy nich Twoja odwaga i siła życiowa, zapraszam na trening mentalny połączony z ustawieniami systemowymi, który odbędzie się w Szkole Yogi Zofii Netter. Na warsztacie popracujemy nad tym, żebyś żył spokojniej i w poczuciu bezpieczeństwa.

w każdy poniedziałek (do 21.06.2021), godz. 17:00

Gdynia,
bilety 45 zł
lis 16

poniedziałek, godz. 17:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Jak często odczuwasz lęk, obawy i niepokój? Czy są one obezwładniające, czy też sprawiają, że się mobilizujesz? Czy boisz się ludzi, świata, życia, śmierci, chorób? Odczuwasz lęk z powodu, że sobie nie poradzisz, że nie zarobisz, że znowu coś stracisz? Często czujesz ścisk w żołądku, w gardle, a może jeszcze gdzieś indziej? Gdzie te emocje/uczucia w Tobie mieszkają?

A może lęk nosisz w sobie, po którymś z przodków, na skutek jego traumatycznych przeżyć? Lub jest wynikiem Twojej historii osobistej, wypartej ze świadomości, która teraz woła o uzdrowienie?

Trening mentalny złożony będzie z ćwiczeń indywidualnych i grupowych, gry rozwojowej, wizualizacji, a także ustawień systemowych. W trosce o jakość przeprowadzanego procesu liczba miejsc jest ograniczona.

ZNIŻKA: Dla wszystkich którzy zapiszą się na to spotkanie, przygotowałam zniżkę w wysokości 100 zł na kolejny trening mentalny z ustawieniami. Kierunek szczęście: sukces i obfitość. W pakiecie skorzystasz z obu warsztatów za 700 zł (z ustawieniem) lub 300 zł (bez ustawienia).

Uwaga: Trening jest procesem grupowym, zatem proszę o zorganizowanie czasu tak, abyś mogła/mógł wziąć udział w nim do końca.

Prowadząca: Marlena Liza Sawicka, psycholog, trener mentalny, terapeuta ustawień systemowych.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    400 zł
  • Bilet ulgowy
    200 zł
m.me/SztukaZycia.MLS, sztukazycia.mls@gmail.com, 662 006 787

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.