stat
Impreza już się odbyła

JAD, Misguided

punk
Zespół JAD
powstał w Warszawie w 2017 roku i błyskawicznie wydał kasetę demo, z pięcioma utworami. Muzyka, inspirowana klasyką polskiego punk rocka z lat 80-tych, z założenia miała być prosta i brudna, mocno oparta na bezpośrednich polskich tekstach. Zespół zaczął szybko koncertować mimo bardzo krótkiego setu, trwającego początkowo niespełna 10 minut. Po wydaniu "Demo 2017" przyszedł czas na LP "Strach", który został bardzo dobrze odebrany w Polsce jak i na całym świecie. Latem 2018 JAD zagrał europejską trasę razem z Government Flu, a jesienią 2019 trasę po Wschodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W marcu 2020 zespół wydaje EP "Wstręt", który został przygotowany na europejską trasę z amerykańskim Full Of Hell, która ostatecznie nie odbyła się z powodu pandemii covid-19. Lato 2021 to występy na festiwalach Jarocin oraz Soundrive w Gdańsku, jak również trasa z Kat&Roman Kostrzewski, Vader, Gruzja, Clairvoyance. Aktualnie zespół szykuje się do jesiennej trasy po Polsce, która zamknie cykl koncertów po wydaniu LP "Strach" i EP "Wstręt".

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


MISGUIDED
death metal / hardcore

Misguided to nowa ekipa ze stajni Arcadian Industry - zespół jest świeżo po premierze debiutanckiej EP, "Misguided". Prosty i konkretny miks oldschoolowego, piwnicznego deathu i grindowo-hardcorowych patentów. W składzie członkowie Slug Abuse, Back to Skull czy SUICIDEBYCOP.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.