• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Izzy & the Black Trees / Neal Cassady / Sea Saw

Izzy i Neal promują swoje nowe płyty, a skład wieczoru uzupełnia wspaniałe Sea Saw!

lut 2

czwartek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 35 zł
przedsprzedaż 30 zł
Kup bilet
cze 7-10

środa - sobota

Gdańsk Stocznia
bilety 899 zł
przedsprzedaż 599 zł
Kup bilet
Izzy and the Black Trees to połączenie brudnych punkowych gitar i charyzmatycznego głosu wokalistki. Żywioł na scenie, spokój i cytrynówka w garderobie. W brzmieniu zespołu zauważalna jest surowa elektryzująca energia na miarę the Pixies, PJ Harvey czy Patti Smith. W 2020 ukazał się ich debiutancki album Trust No One (wyd. Antena Krzyku), który spodobał się fanom oraz recenzentom w Polsce i za granicą. Utwór tytułowy albumu był prezentowany przez legendarnego Steve'a Lamacq w programie BBC 6 Music Recommends.
W styczniu 2021 ukazał się specjalny singiel zespołu pt. The Station. W tym samym czasie, razem z producentem Marcinem Borsem, zespół rozpoczął pracę nad nowym, drugim albumem pt. Revolution Comes In Waves, który ujrzy światło dzienne siódmego października 2022 (wyd. Antena Krzyku).

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Neal Cassady promuje swój najnowszy album: DAMAGE HAS BEEN DONE, wydany w czerwcu 2022.
Energetyczna neo-psychodelia, ładne piosenki poddane garażowej obróbce powykręcane i rozimprowizowane. Zespół ma na swoim koncie trzy płyty: debiutancki album NIGHT HOWLER (2015) oraz Later Than You Think (2018), który został wydany nakładem Music Is The Weapon oraz najnowszą DAMAGE HAS BEEN DONE (2022). Mają za sobą ponad 80 koncertów, sesji radiowych (m.in. w Radiowej Trójce w ramach OFFSESJI), występ w warszawskiej Zachęcie, krakowskim Bunkrze Sztuki (współpraca z malarką Agatą Kus) i festiwalach Spring Break 2019, Green Zoo, SOUNDRIVE 2016 i Jarocin 2017, Wianki 2020 I Fląder 2022.

Sea Saw to Maksymilian Mróz (gitara, wokal), Dawid Leszczyński (klawisze), Paweł Rucki (perkusja) oraz Piotr Jarmowski (bas).
Skład krystalizował się przez kilka lat i pozostaje w aktualnej formie od 2021. Zespół eksploruje gitarową psychodelię posługując się zarówno stonowaną melodyjnością, jak i surowym hałasem. W ich twórczości słychać też shoegazeową przestrzeń, post-punkową ekspresję i krautrockową transowość. We wrześniu 2022 pojawił się pierwszy singiel Sploty z nadchodzącej drugiej płyty zespołu Surf Simulation. Sea Saw ma za sobą występy m. in. na katowickim koncercie Męskiego Grania, czy na festiwalu Soundrive.

Opinie

 • ciężkie brzmienia , muzyka alternatywna , rock / punk
  lut 2
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Plama
  Why Bother?