• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

"It's a kind of magic" Razzle Dazzle

Gdyński Chór Razzle Dazzle zaprasza do krainy muzyki i wyobraźni na koncert Its a Kind of Magic. Daj się oczarować przebojami pop i jazz, które przeniosą Cię w świat filmu i magii! Początek lata w Parku Centralnym w Gdyni zapowiada się magicznie!

Artyści zaśpiewają "Pure Imagination" z filmu "Willy Wonka i fabryka czekolady", klasyki zespołów The Beatles, Ray Charlesa i Queen oraz niezapomniane hymny z musicali "Hair" i "West Side Story". Nie zabraknie również najpiękniejszych kompozycji Georga Gershwina i Marka Grechuty, a także utworów współczesnych artystek jak Sanah i Lady Gaga. "Jestem Twoją bajką" wybrzmi z gościnnym udziałem dziecięcych zespołów wokalnych - co to będzie za moc!

w każdą sobotę (od 27.07 do 31.08.2024), godz. 17:00

Gdańsk - Wrzeszcz,
Wstęp wolny

w każdą niedzielę (do 22.12), godz. 10:00

Wstęp wolny
Niech muzyka przeniesie nas do świata marzeń, gdzie wszystko jest możliwe!
Razzle Dazzle (ang. błyszczeć, zamieszać) gdyński chór, który kochamy za nieposkromioną energię i pomysłowość. Zrealizowali ponad 50 koncertów i kilka projektów telewizyjnych (w tym Polsat Hit Festiwal, Mam talent, Project Lady). Są laureatami złotego pasma na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym w Sopocie Mundus Cantat 2002 i złotego medalu na Międzynarodowym Konkursie w Indonezji. W 2023 roku wydali swój pierwszy studyjny album. Za pulpitem dyrygenckim razzluje charyzmatyczna ZZ Pop, Zuzanna Popiołkiewicz.

muzyka chóralna - koncerty w Trójmieście


Zespoły wokalne to nowy projekt Fundacji Śpiewaj!, w którym dzieci i młodzież rozwijają swoje wokalne umiejętności w Konsulacie Kultury w Gdyni.
 
Wykonawcy: Chór Razzle Dazzle i Zespoły wokalne Fundacji Śpiewaj!
Dyrygentka: Zuzanna Popiołkiewicz
Fortepian: Aleksandra Kreft
Przygotowanie Zespołów wokalnych: Zuzanna Popiołkiewicz i Klaudia Szmidt
Organizator Chóru: Fundacja Śpiewaj!
www.razzledazzle.pl

Opinie