stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Inżynierskie Targi Pracy 2019

Inżynierskie Targi Pracy są jednym z największych i najbardziej prestiżowych projektów organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk już od dziesięciu lat. Nadrzędnym celem przy realizacji targów jest zapewnienie różnorodnej i bogatej oferty dla studentów wszystkich wydziałów, ze szczególnym naciskiem na kierunki inżynierskie.

Staramy się zapewnić, aby wystawcy byli reprezentantami jak największej gamy branż, a wśród nich pojawiły się między innymi: budownictwo, IT, bankowość i finanse, chemia, elektronika, energetyka, przemysł czy transport.

Oferta targów dociera do studentów wszystkich 9 wydziałów Politechniki Gdańskiej, którzy w przyszłości będą tworzyć wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Inżynierskie Targi Pracy pomagają studentom w wyborze ścieżki rozwoju, pozwalają na pierwszy poważny kontakt z pracodawcą oraz ułatwiają podjęcie ważnych, życiowych decyzji dotyczących zatrudnienia. Firmie natomiast dają możliwość zaprezentowania swojej oferty studentom i absolwentom trójmiejskich uczelni oraz szansę na pozyskanie profesjonalnych pracowników o wysokich kwalifikacjach. Umożliwiamy zatem bezpośredni kontakt pracodawcy ze studentem, co pozwala na zrozumienie oczekiwań i potrzeb obu stron.

Tegoroczna jubileuszowa edycja Inżynierskich Targów Pracy odbędzie się w dniach 27-28 lutego 2019 roku na dziedzińcach Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. Podczas trwania obu dni targów tradycyjnie planujemy plebiscyt, w którym studenci wybiorą najlepszych wystawców. Odbędą się również bezpłatne warsztaty oraz konsultacje CV na które serdecznie wszystkich zapraszamy.

Na targach pojawi się aż 66 firm oferujących praktyki i staże dla studentów.

Na targach stworzona zostanie specjalna strefa w której będzie możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia oraz skonsultowania CV!

Poza wystawcami w ramach targów odbędzie się 7 warsztatów. Warsztaty firm odbędą się podczas trwania wydarzenia.

Na targach czeka Cię również plebiscyt na najlepszego pracodawcę oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

JOBWALL czyli tablica z wywieszonymi ofertami pracy. Jest to idealna alternatywa dla osób, które nie będą mieć czasu na dłuższy spacer po targach oraz idealna alternatywa dla tych, którzy lubią mieć wszystko w jednym miejscu!

Po więcej informacji zapraszamy na strony:
http://itp.gdansk.pl/content.php
https://www.facebook.com/ITP.PG/
https://www.instagram.com/inzynierskie_targi_pracy_pg

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni