stat
Wydarzenie już się odbyło

Instytut Rotary (3 opinie)

Już po raz drugi w Polsce, w Gdańsku w dniach 27-29 września tego roku odbędzie się Instytut Rotary, czyli strefowa konferencja Rotary połączona z szeregiem różnych seminariów seminarium dla gubernatorów elektów.

bilety 50-100 zł

Pomposa i...

lis 17

niedziela, godz. 11:00, 13:00

Gdańsk,
bilety 25 zł
Kup bilet
Rotary, światowy ruch ludzi, których łączy służba ponad własne korzyści, ma 115-letnia tradycję i skupia blisko 1,3 mln członków na całym świecie. W Trójmieście mamy 7 klubów Rotary, około 150 członków, z których jeden, Piotr Wygnańczuk jest członkiem Zarządu Rotary International i dlatego ten Instytut odbywa się właśnie w Gdańsku..

Rotary International jest organizacją humanitarna non profit. Oszczędnie gospodarujemy naszymi finansami aby jak najwięcej środków finansowych kierować na nasze projekty humanitarne, w szczególności na walkę z wirusem polio ( Hainego-Mediny), która jest naszym projektem globalnym, na który Rotary przeznaczyło dotychczas prawie 2 mld USD.

Nasze dwie strefy, których dotyczy obejmują wszystkie kraje skandynawskie, Republiki Bałtyckie, Islandię, Rosję oraz Polskę.

Mamy już potwierdzony udział Prezydenta Rotary International Marka Maloney z USA oraz Przewodniczącego Fundacji Rotary Gary Huanga z Tajwanu. Do tej dwójki dołącza Wiceprezydent RI Yinka Babalola z Nigerii. Pozostali mówcy wywodzą się z Holandii, Litwy, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Sri Lanki no i oczywiście z Polski.

PROGRAM


Powitalne przemówienia wygłoszą Prezydent Lech Wałęsa, Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz oraz Dyrektor Europejskiego Centrum Solidarności Basil Kerski. Pierwszy dzień konferencji odbędzie się właśnie w Europejskim Centrum Solidarności łącznie z koncertem symfonicznym oraz kolacją. Pozostała część konferencji oraz wszystkie seminaria odbędą się w nowo oddanym hotelu Radisson położonym na Wyspie Spichrzów w Gdańsku.

Warto dodać, że konferencji towarzyszy "House of Friendship" czyli wystawa charytatywnych projektów klubowych.

W sobotę natomiast przez ulicę Długą i Długim Targiem przy akompaniamencie orkiestry dętej przejdzie barwna parada rotariańska.

Informacje na temat programu Instytutu oraz seminariów, poszczególnych spikerów znajdziecie Państwo na stronie www.rotaryinstitutegdansk.org

Opinie (3) 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni