stat

Instrukcja obsługi niemowlaka

  • czwartek, 22 października, godz. 10:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    35

Na co powinnaś się przygotować w pierwszych 3 miesiącach życia Twojego dziecka? Które zachowania są "normalne", a które wymagają pomocy specjalisty? Jakie obowiązki spoczywają na Tobie jako Mamie w pierwszych miesiącach życia dziecka? Dołącz do zajęć "Instrukcja obsługi niemowlaka".

Na zajęciach dowiesz się: czy to kolki czy ból brzuszka? Jak pomóc mojemu dziecku? nietolerancje i alergie u noworodków, napięcie mięśniowe/asymetria u noworodków, moje dziecko wygląda 'dziwnie' - wybroczyny, naczyniaki, żółtaczka do jakich specjalistów muszę się udać do 3-go m.ż. dziecka? co to znaczy 'za krótkie wędzidełko'? na jakie odruchy wrodzone się przygotować? co jest 'normalne', a co powinno mnie niepokoić, pediatra to za mało...do kogo udać się z danym problemem.


Na te i wiele więcej pytań na temat Twojego maluszka odpowiemy podczas warsztatów z Położną! Zapisz się już dziś! Podczas szkolenia będziesz miała możliwość zadawać pytania na żywo! Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Warsztat będzie dostępny przez 48 godzin po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później
paź 26

poniedziałek, godz. 20:30

Online
bilety 35 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.