stat
Impreza już się odbyła

Inny wymiar życzeń

Galeria Madison wspólne z Fundacją "Przemek Dzieciom" serdecznie zaprasza do udziału w walentynkowej akcji pod hasłem: "Inny wymiar życzeń". W ramach akcji będziemy prowadzić zbiórkę funduszy na cele Fundacji, z przeznaczeniem na dofinansowanie dzieci chorych oraz znajdujących się w trudnych sytuacjach rodzinnych z terenu Gdańska i okolic.

W lutym zajrzyj do Centrum i wesprzyj akcję "Inny wymiar życzeń". Zima rozkręciła się już w najlepsze a przed nami najgorętszy miesiąc w roku. Dekoracje w kolorze czerwonym i niezliczone serca ze sklepowych witryn obwieszczają nadchodzące Walentynki. Dla wielu dzień zakochanych to okazja to miłego świętowania, obdarowywania, do wspólnej kolacji, spaceru czy rozmowy. Dla innych - nieistotne komercyjne święto, o którym nie warto pamiętać.

A gdyby tak radość i miłość zamienić na realną pomoc i wsparcie?... a komercyjne święto w święto pomagania?

Co należy zrobić aby wesprzeć akcję?
Wystarczy w dniach  od 1 do 14 lutego wysłać sms pod numer telefonu: 0 797 67 27 14 z walentynkowym życzeniem dla bliskiej sercu osoby a my wyświetlimy je na specjalnym ekranie znajdującym się na terenie Galerii Madison. Każdy wysłany sms to 1 zł darowizny na rzecz Fundacji "Przemek Dzieciom" przekazanej przez Galerię Madison. Im więcej SMS-owych życzeń, tym większa kwota zasili konto Fundacji. 

Życzenia będziemy emitować w trybie online przez cały czas trwania akcji na ekranie umieszczonym przy wejściu głównym do Galerii. Będzie to także doskonała okazja do złożenia bliskiej osobie niestandardowych walentynkowych życzeń. Czasem drobny gest, miłe słowo, jeden sms, jedna złotówka znaczą więcej niż możemy się tego spodziewać. Twoje życzenia mają moc pomagania.
Serdecznie zapraszamy do zabawy i wspólnego pomagania.

Więcej w Regulaminie akcji dostępnym na: www.madison.gda.pl
 
O Fundacji:

Fundacja Przemek Dzieciom została założona w sierpniu 2016 roku w Gdańsku. Przemek Szaliński, założyciel fundacji pomaga potrzebującym dzieciom od początku 2007 roku. Impulsem do tego była idea zakupu nowego wózka dla niepełnosprawnego kolegi.

Fundacja Przemek Dzieciom zbiera fundusze dla chorych dzieci, znających się w trudnej sytuacji rodzinnej, finansowej, z Trójmiasta, a głównie z Gdańska.

Zakupujemy sprzęt rehabilitacyjny, pomagamy w przystosowaniu mieszkań do potrzeb dziecka, organizowaniu turnusów rehabilitacyjnych, wizyty znanych artystów w szpitalach oraz pomagamy w spełnianiu marzeń potrzebujących dzieci.

Więcej na www.przemekdzieciom.pl

Aktualna edycja

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • imprezy i akcje charytatywne , zajęcia rekreacyjne , trening
  lis 23
  sobota, g. 16:00 - 19:00
  Gdańsk, Sopot, Ergo Arena
  VII Gdański Zumbathon
 • imprezy i akcje charytatywne
  lis 24
  niedziela, g. 17:00 - 21:00
  Gdynia, Hotel Nadmorski
  Miłość Szmaragd i Kobiety

Najpopularniejsze wydarzenia

 • 3 godz
 • |
 • 12 godz
 • |
 • 3 dni
 • |
 • 7 dni