Impreza już się odbyła
PATRONAT

In Progress - Szymula / Eubanks / Justka

In Progress jest cyklem spotkań z eksperymentalną muzyką współczesną, w którym działania muzyczne często łączą się ze sztuką teatralną, akcjami parateatralnymi, tańcem, filmem i sztuką audiowizualną. Jest to projekt, który pozwala nie tylko posłuchać, ale i zrozumieć najnowsze trendy w muzyce polskiej i zagranicznej.

PROGRAM:
- 22.08.2015, godz. 19:00 Olga Szymula, Bryan Eubanks, Kasia Justka

muzyka elektroniczna - koncerty w Trójmieście


- 05.09.2015, godz. 19:00 Hélène Breschand
Koncerty odbywają się w budynku CSW Łaźnia 1 (ul. Jaskółcza 1, Gdańsk - Dolne Miasto).

Wstęp wolny na wszystkie koncerty.


ODSŁONA SIERPNIOWA

Olga Szymula, Bryan Eubanks, Kasia Justka

22.08.2015, godz. 19:00
Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, ul. Jaskółcza 1, Gdańsk - Dolne Miasto
Wstęp wolny

Olga Szymula obecnie zajmuje się tworzeniem muzyki elektroakustycznej oraz działaniem performerskim. Posługuje się zarówno narzędziami analogowymi jak i cyfrowymi. Bawi się muzycznymi konwencjami, często łącząc chwytliwe melodie i piosenki z abstrakcyjnymi pejzażami dźwiękowymi i hałasem.

soundcloud.com/olgaszymula
vimeo.com/channels/olgaszymula

Bryan Eubanks jest muzykiem i kompozytorem z Pacific Northwest w USA. Komponuje utwory elektroniczne i akustyczne dla małych zespołów, instrumentów solowych, oraz tworzy generatywne oprogramowanie na zamówienie. Improwizuje we współpracy z różnymi artystami, rozwija instalacje dźwiękowe i techniki dyfuzji z wykorzystaniem holografii akustycznej.

soundcloud.com/eubanks

Kasia Justka jest polską artystką multimedialną mieszkającą w Berlinie. Jej prace skupiają się na obsesji na temat nośników energii elektrycznej oraz dziwnych dźwięków organicznych. Jej intuicyjne i analogowe performance wykorzystujące światło, dźwiękowe obrazy i obiekty jako narzędzia, doprowadziły do współpracy z muzykami, teatrami, galeriami, klubami, projektantami mody i artystami. Występowała m.in. w ramach: Electrovision London, Transvisualia, Free Form Festival, CynetArt_08, Unsound Festival, Piksel in Norway, Warsaw Electronic Festival, Galeria Zachęta, WRO Biennale, TR Warszawa, Volksbuhne.

facebook.com/electrcute
electr-cute.tumblr.com

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.