• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

In Progress Lite - D I D, LASY

Wydarzenie w ramach

W tym roku In Progress, jeden z flagowych projektów Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia odbędzie się w nieco innej formie. W piątek, 29 lipca 2022 o godzinie 20.00 odbędzie się koncert IN PROGRESS LITE. Na scenie na Ołowiance wystąpią Hania Piosik ( D I D ) oraz zespół LASY.

paź 13

czwartek, godz. 18:00

bilety 30 zł
przedsprzedaż 25 zł
paź 13

czwartek, godz. 20:00

bilety 99 zł
przedsprzedaż 89 zł
Kup bilet
Hania Piosik ( D I D ) kompozytorka/eksperymentatorka/wokalistka. Jej główną pasją jest poszukiwanie anomalii dźwiękowych, które wpływają na odbiór upływającego czasu pomagając słuchaczom wejść w stan medytacyjny. Od blisko 15 lat współpracuje z artystami różnych dziedzin, łącząc sfery sztuki i nauki.

muzyka elektroniczna - koncerty w TrójmieścieBrała udział w międzynarodowych festiwalach artystycznych (m.in. Warszawska Jesień, Radiophrenia (UK), Garbicz Festival (DE), Soundrive, Festiwal Przemiany/ Centrum Nauki Kopernik.

LASY zespół z Trójmiasta, który tworzą Stendek (Maciej Wojcieszkiewicz) oraz perkusista wh0wh0 (Jacek Prościński).

Duet powstał w wyniku wieloletniej współpracy i przyjaźni muzyków. Ostatnia płyta, Shrooms, jest debiutanckim krążkiem składu LASY, który przestał być jednoosobowym projektem Wojcieszkiewicza (Stendek). Dzięki żywej perkusji kompozycje nabrały dynamiki i organicznego charakteru, co w połączeniu z mocnymi elektronicznymi bitami i nastrojowymi harmoniami, stworzyło oryginalną i pełną emocji opowieść.

Kuratorem wydarzenia jest Robert Sęk.

Opinie