stat
Impreza już się odbyła

ImproStacja #2

ImproStacja przystanek drugi! Po wrześniowej inauguracji, zapraszamy na drugi wieczór z impro w Stacja Food Hall. W oparciu o Wasze sugestie w Peronie 5 odbędą się dwa spektakle całkowicie improwizowane! Tym razem na scenę, Rafał Kaczmarski zaprosił dwa jakże różnorodne podmioty impro! Jako pierwszy pojawi się Paweł Kukla.

Trójmiejski solista, który tym występem wraca do grania w Gdańsku po blisko roku! Gdańszczanin od urodzenia, improwizator od 2007 roku. Członek nieistniejącej już, trójmiejskiej grupy W Gorącej Wodzie Kompani. Współtwórca duetu Antymateria - improwizacje teatralne i innych lokalnych impro-projektów. W swoich spektaklach zabiera widzów na przygodę w duchu sentymentalizmu. Inspiracje czerpie z prawdziwych opowieści i otaczającej rzeczywistości.

Po krótkiej przerwie scenę zdominują dźwięki beatboxu, taniec oraz w oparciu o to wszystko jeszcze więcej dobrego impro, zaprezentowanego przez Muzalians! Grupy współtworzonej przez przedstawicieli trzech dziedzin sztuki - improwizacji, tańca i muzyki. Ich spektakl będzie eklektycznym melanżem komedii i ruchu, przenikających się przy akompaniamencie beatboxe'u Jana "Elfa" Czerwińskiego Wystąpią: - Mikołaj Wieczór, - Agnieszka Kuśmirak, - Małgorzata Różalska, - Filip Puzyr, - Jan "Elf" Czerwiński Zapowiada się potężna dawka rozrywki w wydaniu trójmiejskich improwizatorów! Czas trwania wydarzenia: ok. 2h

Wstęp: 15 PLN (przedsprzedaż online) / 20 PLN na miejscu w dniu wydarzenia Bilety na wejściu od 19:30.

---

Czym jest Stacja Food Halll? Ponad 20 autorskich konceptów gastronomicznych, 3 bary, aż 5 różnych stref i przestrzeń spotkań dla 600 osób. Do tego najlepsze streetowe jedzenie, dobra muzyka i pełen relaks. Tutaj obowiązują tylko 3 zasady - wysiadasz, smakujesz i imprezujesz!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • spektakl dramatyczny , monodram , improwizacje
    lip 7-31.12

    Sopot, Teatr BOTO
    BOTO Fest '11