stat
Impreza już się odbyła

ImproStacja #2

ImproStacja przystanek drugi! Po wrześniowej inauguracji, zapraszamy na drugi wieczór z impro w Stacja Food Hall. W oparciu o Wasze sugestie w Peronie 5 odbędą się dwa spektakle całkowicie improwizowane! Tym razem na scenę, Rafał Kaczmarski zaprosił dwa jakże różnorodne podmioty impro! Jako pierwszy pojawi się Paweł Kukla.

kwi 17

sobota, godz. 21:00

Gdynia,
bilety 229 zł
maj 8

sobota, godz. 19:00

bilety 90 zł
Kup bilet
Trójmiejski solista, który tym występem wraca do grania w Gdańsku po blisko roku! Gdańszczanin od urodzenia, improwizator od 2007 roku. Członek nieistniejącej już, trójmiejskiej grupy W Gorącej Wodzie Kompani. Współtwórca duetu Antymateria - improwizacje teatralne i innych lokalnych impro-projektów. W swoich spektaklach zabiera widzów na przygodę w duchu sentymentalizmu. Inspiracje czerpie z prawdziwych opowieści i otaczającej rzeczywistości.

Po krótkiej przerwie scenę zdominują dźwięki beatboxu, taniec oraz w oparciu o to wszystko jeszcze więcej dobrego impro, zaprezentowanego przez Muzalians! Grupy współtworzonej przez przedstawicieli trzech dziedzin sztuki - improwizacji, tańca i muzyki. Ich spektakl będzie eklektycznym melanżem komedii i ruchu, przenikających się przy akompaniamencie beatboxe'u Jana "Elfa" Czerwińskiego Wystąpią: - Mikołaj Wieczór, - Agnieszka Kuśmirak, - Małgorzata Różalska, - Filip Puzyr, - Jan "Elf" Czerwiński Zapowiada się potężna dawka rozrywki w wydaniu trójmiejskich improwizatorów! Czas trwania wydarzenia: ok. 2h

Wstęp: 15 PLN (przedsprzedaż online) / 20 PLN na miejscu w dniu wydarzenia Bilety na wejściu od 19:30.

---

Czym jest Stacja Food Halll? Ponad 20 autorskich konceptów gastronomicznych, 3 bary, aż 5 różnych stref i przestrzeń spotkań dla 600 osób. Do tego najlepsze streetowe jedzenie, dobra muzyka i pełen relaks. Tutaj obowiązują tylko 3 zasady - wysiadasz, smakujesz i imprezujesz!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.