stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Impro PrzeglądARKA #1

12 listopada 2019 roku w Bunkier będzie miała miejsce premiera nowej serii występów improwizowanych. W ramach regularnych wydarzeń będziecie mogli doświadczyć mnogości improwizowanych zdarzeń i wrażeń za sprawą utalentowanych artystów scenicznych z głowami pełnymi marzeń. Tyle rymów.

bilety 20 zł
przedsprzedaż 15 zł

Stand-up Kryształy

gru 2

poniedziałek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
Kup bilet
"Rysiek Rynkowski nie ma racji. Życie, życie, nie jest nowelą. Życie to taniec, życie to śpiew. No niby ta, ale koleś z Asterixa też nie ma racji. Bo życie przede wszystkim, młody padawanie, to improwizacja".

- Autor nieznany, prawdopodobnie sam Pawłowski na potrzeby marketingowe tego wydarzenia, 2019, niekoloryzowane, bo to tekst, więc po co koloryzować, lepiej prawdę między oczy

---

Impro PrzeglądARKA to projekt w ramach którego na trójmiejskich scenach będą się pojawiać najlepsi, najciekawsi, najnajnajniejsi improwizatorzy z całej Polski w nietuzinkowych, miksowanych zestawieniach. Nie ma ograniczeń, nie ma zasad, jest tylko dzika radość współtworzenia widowiska razem z Wami, na Waszych oczach, na poczekaniu.

Idąc za maksymą "cudze chwalicie, swojego nie znacie, a powinniście, bo jest przecudne, no obudźcie się" pierwszą edycję uświetni swoją obecnością trio lokalnych improwizatorów działających prężnie w ramach wielu improprojektów. Będą to:

Natalia Paulina Podobas - Reprezentantka Zespół Niespokojnych Głów, kreatywna, nieprzewidywalna, piekielnie zabawna, pozytywne wibracje to jej rzecz

Łukasz Chrzanowski - Reprezentant AŁCh+, postura niedźwiedzia, łagodne usposobienie koali, miłościwie nam panujący Król Sucharów, sceniczna bestia, ale skromna

Bartosz Cicharski - Reprezentant Pro Forma i Czterej, magik Excela, koneser sztuki wysokiej, wirtuoz humoru wszelakiego, raz zacytuje Sołżenicyna, raz matkę obrazi

A całość poprowadzi i również z gośćmi zaimprowizuje gospodarz sceny i pomysłodawca projektu, czyli:

Arkadiusz Pan Pawłowski - Reprezentant Kabaret Pod Napięciem. Mówi, śpiewa, tańczy. Laureat najważniejszych przeglądów komediowych w kraju (PAKA, Mulatka), mistrz Polski One Man Show, uczestnik telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP 2, Comedy Central.

Ale czej, co to jest ta improwizacja teatralna/sceniczna/komediowa/kabaretowa?

Tworzenie czegoś z niczego, spektakularna wędrówka w nieznane, zwycięstwo umysłu nad materią, ale przede wszystkim interaktywne widowisko, w którym to publiczność ustala zasady, a improwizatorzy oddają się bezkresnej radości tworzenia. Efektem jest występ, który powstaje na poczekaniu i bawi, wzrusza, zachwyca! Nie ma scenariusza, jest tylko tu i teraz, Wy i my, śmiech i łzy!

Bądźcie tego częścią, bądźcie z nami, stwórzmy wielkie szoł!

Współorganizatorem wydarzenia jest marka Marmel Events.

---

Kiedy? 12.11.2019 r godz. 20.00
Cena? 15 zł (przedsprzedaż internetowa) oraz 20 zł (na miejscu przed imprezą)

Sprzedaż biletów online - https://www.kupbilecik.pl/imprezy/44775/Gdańsk/Impro+PrzeglądARKA/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni