stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Impro Atak! Miniatury teatralne (1 opinia)

Impro Atak! Miniatury teatralne

Sala Koncertowa PFK Sopot, Opera Leśna

IMPRO to zdobywająca sceny całego świata szalona zabawa teatralna, w której to nie dramaturg czy reżyser, ale publiczność decyduje o przebiegu całego przedstawienia. Każdy wieczór jest dlatego jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny. Zadaniem aktorów staje się zagranie postaci, jakie widzowie wymyślą i scen, o jakie poproszą. Prowadzi to często do komicznych, groteskowych, absurdalnych sytuacji. Ale aktor musi się w tym odnaleźć. Ad hoc, błyskotliwie, inteligentnie, dowcipnie.

Podglądanie aktora i procesu tworzenia to jedna z dodatkowych przyjemności towarzyszących uczestnictwu w widowiskach teatru improwizowanego.

Inicjatorami przedsięwzięcia jest tygodnik ANGORA i Bałtycka Agencja Artystyczna BART. Od stycznia 2015 roku różnorodne spektakle Zespołu zobaczyło ponad 28 000 osób, w Sopocie ponad 5 500. Występowali na deskach Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi, Teatru STU w Krakowie oraz Teatru Komedia w Warszawie.

W jego skład wchodzą: Katarzyna Chmara, Jolanta Jackowska, Aleksandra Lilu Agaciak, Agata Myśliwiec-Grząślewicz, Magdalena Prochasek-Jakubowska, Kamila Salwerowicz, Piotr Gawron-Jedlikowski, Jan Jakubowski, Michał Kruk, Konrad Michalak, Wojtek Oleksiewicz, Piotr Rogucki, Jacek Stefanik, Zorak oraz muzycy: Sławomir Badowski, Sławomir Bartkiewicz, Radek Bolewski, Marek Fedor i Adam Wojtasik.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  35 zł
 • Bilet ulgowy
  30 zł
Bilety w cenie 35 zł - normalny, 30 zł - ulgowy do nabycia:

Kasa Opery Leśnej, ul. Moniuszki 12, Sopot
Punkt Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu

Opinie (1)

 • Żenada

  Kiedyś miałem nieprzyjemność trafić na to przedstawienie. Wyszedłem po przerwie. Ani to śmieszne, ani mądre. Humor dobry dla dzieci w wieku 8-12 lat i widzów o niezbyt wygórowanych wymaganiach. Dość żenujące widowisko. Ale z tego co widziałem po publiczności to większość była zadowolona.

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.