stat
Impreza już się odbyła

Impreza z Jajem

Zapraszamy na Święta w Kongo!

gru 12

niedziela, godz. 23:00

bilety 40 zł
przedsprzedaż 35 zł
Kup bilet
Miło będzie spotkać się przy barze w najlepszym towarzystwie oraz przy najlepszych dźwiękach granych przez:

DJ NOMIUSZ

Pochodzi z Gdańska. Mając 16 lat współpracował z najlepszymi wówczas stacjami internetowymi. Po roku zabawy w DJ'a radiowego pojawiła się nadzieja. Trafił na kurs organizowany przez firmę związaną z branżą dj'ską w Sopocie. Pierwsze starcie z odtwarzaczami najwyższej klasy oraz mixerem muzycznym przeżył zwycięsko, otrzymał dyplom ukończenia kursu. Grywał tu i ówdzie, lecz prawdziwym zwrotem w jego życiu jako DJ'a stała się rezydentura w największym klubie studenckim w Polsce którym był AKPG KWADRATOWA w Gdańsku. Dopiero tam został doceniony i jakoś się potoczyło. W międzyczasie grywał wspólnie z Dj'em Mibro w Tropikalnej Wyspie w Sopocie. Po pewnym czasie został tam rezydentem. Dziś Tropikalnej Wyspy już nie ma. W jej miejscu powstał nowy klub Kongo Bar, którego Nomiusz również jest rezydentem.
Nomiusz grał również na imprezie która wstrząsnęła Trójmiastem - "Horny Night" w Nowej Republice. W tej chwili prowadzi podobną imprezę w nowym klubie V Club o nazwie "Sexy Violet".www.KongoBar.pl

Znajdźcie nas na Facebook'u!

Rezerwacje 607 11 00 77

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10, 20 zł
Panie 10 zł
Panowie 20 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.