stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Imperial Age (RU) + Medebor, Windmill

24 marca klub Bunkier zaprasza na koncerty Imperial Age (RU) + Medebor oraz Windmill.

Imperial Age (RU) - Symphonic Metal
Zespół założony w 2012 roku w Rosji przez Alexandra Osipowa i Jane Odintsową szybko urósł do rangi giganta rosyjskiej sceny metalowej i drugiego po Arkonie najbardziej znanego zespołu z tego kraju. Imperial Age z każdym wydawnictwem przebija granice widowiskowości i mocy jaką może zapewnić symfoniczny metal, ich obecna trasa promuje najnowszy album "The Legacy of Atlantis"

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Anthem of Valour: www.youtube.com/watch?v=M3MXYIwVuD4

Medebor - Gothic/Doom Metal
Medebor to doom/death metalowy zespół powstały w 1997 roku w Gdańsku, który gra ciężką, ale zarazem melodyjną muzykę inspirowaną zespołami takimi jak Paradise Lost, Tiamat, Moonspell.
Od początku swojego istnienia zespół hołduje "starej szkole" doom metalu nie zamykając się na wpływy innych gatunków związanych nie tylko z muzyką metalową.

Windmill - Progressive Folk Metal
Windmill - czyli młyn. Młody zespół założony w Gdańsku zimą 2016. Nasza muzyka prezentuje aspekty kultury folkowej, zarówno wesołe jak i mroczne, łącząc melodie grane na flecie i bouzouki z ciężkimi riffami i ognistymi solówkami, a wszystko dopełnia charyzmatyczny podwójny wokal. Jak dotąd zagraliśmy kilkanaście koncertów po całej Polsce u boku największych sław Polskiego Folk Metalu, a w styczniu rozpoczynamy prace nad naszym debiutowym krążkiem.

Organizator: Asgaardian Events

Do nabycia:
→ od wtorku do niedzieli, od 17:00 w Klubogalerii Bunkier [ul.Olejarna 3, Gdańsk]
→ ON LINE przelew na konto klubu:
Bunkier S.C. ul.Olejarna 3, Gdańsk
41 1090 2590 0000 0001 3023 6697
W tytule prosimy wpisać (przykład)
"Kleszcz + imię i nazwisko 2os"

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij