stat

Imany "Voodoo Cello"

Zaskakujące widowisko, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Imany wyrusza w trasę koncertową i zagra w Gdańsku w towarzystwie orkiestry składającej się z ośmiu wiolonczel. "Voodoo Cello" to spektakl, który opowiada historię tajemniczej kapłanki, wykorzystując do tego utwory z repertuaru Radiohead, The Beatles, Donny Summer, Bonnie Tyler, Madonny czy Boba Marleya.

Przez ostatnie dziesięć lat Imany oczarowywała swoim głosem polską publiczność. Jej single, takie jak "You Will Never Know" czy "Don't Be So Shy" zdobywały szczyt radiowych list przebojów, a album "The Shape of a Broken Heart" był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w naszym kraju - krążek uzyskał status potrójnej Platynowej Płyty.

pop - koncerty w Trójmieście


Na potrzeby trasy, kostiumy dla Imany przygotował dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Balmain, Olivier Rousteing. Za scenografię odpowiedzialny jest Eugenio Recuenco, współpracujący z Vogue Espana, Vogue UK, Vanity Fair, Saint Laurent, Playstation, Lavazza czy Motorola. Jego prace były wystawiane na całym świecie m.in. w Hiszpanii, Madrycie, Paryżu, Londynie czy Chinach.

Bilety na trasę koncertową Imany VOODOO CELLO dostępne w sprzedaży adresem goingapp.pl/polecamy/imany

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2016)


Bilety możecie również nabyć w bileteriach Going., EventimPolska oraz salonach sieci empik.
Organizator: Follow The Step

Regulamin: www.followthestep.com/regulamin
lut 18

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 100 - 115 zł
Kup bilet
maj'22 19

czwartek, godz. 21:00

bilety 179 zł
Kup bilet

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.