• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ilia- koncert muzyki na żywo

Zapraszamy Was do świętowania razem z nami długo wyczekiwanej premiery płyty Szachy zespołu ILIA!

Koncert odbędzie się w Premium restaurant & shows ORIA MAGIC HOUSE w sercu Gdańska nad samą Motławą - to bardzo artystyczne miejsce, gdzie sztuka jest na ścianach, talerzach i na scenie. To kultowe miejsce, które już na stałe wpisało się w mapę ważnych scen muzycznych Trójmiasta.

lut 11

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 125 - 160 zł
Kup bilet
cze'24 6

czwartek

Gdańsk Sopot,
bilety 399 - 949 zł
Kup bilet
Premiera płyty Szachy
Jesteśmy ILIA. 

Zabierzemy Was na wytrawną i różnorodną ucztę ze słów, dźwięków i emocji. W menu brzmienia: rock, jazz i blues. To już trzeci krążek w dorobku zespołu. Produkcja płyty trwała ponad 9 miesięcy. Czas trwania procesu zaskoczył nas samych. Mamy jednak nadzieję, że osiągnięty efekt, wszystkie aranżacyjne smaczki i brzmieniowe dodatki okażą się nie mniej zaskakujące, a jednocześnie ciekawe dla umysłu, miłe dla ucha i uwalniające wyobraźnię.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Wierzymy ponadto, że tak jak dla nas, również dla Was, Szachymogą okazać się ważną, osobistą drogą, na której napotkacie różne cenne skarby, inspiracje, myśli...

Podczas naszego muzycznego spotkania zaprezentujemy nowy materiał. Będzie jak zwykle różnorodnie stylistycznie. Można liczyć na wybuchowe mieszanki emocjonalne, zabawy słowem, interakcje instrumentów, gwałtowne zwroty akcji... swoisty muzyczny spektakl

Bilety w cenie 35zł do kupienia na platformie kupbilecik.pl- https://kbq.pl/110420 lub "na wejściu" jeśli będą jeszcze dostępne. Zakup biletu online jest równoznaczny z rezerwacją stolika.

Do zobaczenia w Orii - Stara Stocznia 4/1, kilka kroków od zwodzonej kładki na Ołowiankę i Muzeum II Wojny Światowej!
omh.pl 

Opinie