• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Igo

Wokalista znany z elektronicznego duetu Bass Astral x Igo, czy rockowego Clock Machine wyrusza w pierwszą solową trasę koncertową. Po setkach koncertów zagranych przez ostatnie 12 lat we wspomnianych projektach Igor Walaszek postanowił zadebiutować na scenie po raz kolejny - tym razem ze swoim solowym materiałem.

Oprócz premierowych utworów, wśród których znajdzie się "Helena" - pierwszy singiel Igo, którego premiera odbyła się na początku roku, usłyszycie też te znane z poprzednich projektów!

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Igo - Helena: posłuchaj

Igor Walaszek - znany pod pseudonimem Igo. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Pochodzi z Krakowa, gdzie w 2009 roku wraz z grupą przyjaciół założył rockowy zespół Clock Machine. Mimo swoich rockowych predyspozycji nie zamyka się wyłącznie w tym gatunku - szerszej publiczności dał się poznać jako połowa elektronicznego duetu Bass Astral x Igo. Ze wspomnianymi zespołami nagrał dotychczas siedem płyt, a jego dyskografię zamyka wydany w sierpniu 2021 roku album "Satellite". W 2019 roku Igor został, obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Organka, członkiem Orkiestry Męskiego Grania. Rok później również zasilił jej skład, tym razem z Darią Zawiałow i Błażejem Królem. Wystąpił na takich festiwalach, jak Open'er Festival, Krakow Live Festival, Przystanek Woodstock, OFF Festival, czy audioriver. Współpracował m.in. z Sokołem, Miuoshem, czy Sistars.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  99 - 119 zł
Bilety na trasę dostępne są w serwisie Going - goingapp.pl/igo
sie 19-21

piątek - niedziela, godz. 18:00 - 00:00

bilety 69 - 319 zł
paź 13

czwartek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 135 - 150 zł
Kup bilet

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna , piosenka aktorska
  cze 24-31.12

  Gdańsk, Kolonia
  Czarny Pokój 02