stat
Impreza już się odbyła

IX Gdański Festiwal Impro Podaj Wiosło (1 opinia)

Zapraszamy na IX edycję Gdańskiego Festiwalu Impro "Podaj Wiosło".Jak co roku podczas festiwalu będziemy wspólnie, wesoło i radośnie świętować piękno improwizacji teatralnej.

lip 16

piątek, godz. 19:30

Sopot,
bilety 69 - 149 zł
lip 18

niedziela, godz. 19:00

bilety 90 zł
Kup bilet
Podczas IX edycji festiwalu zaprezentują się najciekawsze grupy impro w Polsce, a także specjalnie przygotowane, autorskie i w pełni improwizowane spektakle, w obsadzie których znajdą się improwizatorzy z całego kraju.

W programie formy krótkie i formy długie. Impro śpiewające i muzykujące, fizycznie się rozciągające, rozśmieszające i do zadumy skłaniające. Wszystko, co dzieje się w trakcie spektakli powstaje tu i teraz, bez przygotowanego wcześniej scenariusza. Nic, co zobaczycie na scenie, więcej nie powtórzy się w takim układzie i takiej formie. Tym bardziej - kochani widzowie - nie chcecie tego przegapić!

Podczas IX edycji Gdańskiego Festiwalu Impro "Podaj Wiosło" zaprezentują się:
Grupy:
- Grupa Ad Hoc
- Impro Teatr Bezczelny
- PiP Show
- Siedem Kobiet w Różnym Wieku
- Tamburym

Spektakle:
- Gry Sceniczne
- Gdańskie Tramwaje
- Kultura Fizyczna
- Podaj Dźwięk
- Zapping
- GrandFinal

Ponadto wydarzenia w Klubie Festiwalowym i wiele dodatkowych atrakcji. Daj porwać się nurtowi wioślanych wydarzeń. Dołącz do nas i Podaj Wiosło!

Opinie (1)

  • Podaj Wiosło odwołane

    Drodzy Wioślarze i Wioślarki!

    Kiedy kilka miesięcy temu stanęliśmy przed bardzo trudną dla nas decyzją odwołać tegoroczne Podaj Wiosło lub przełożyć je na późniejszy termin. Zdecydowaliśmy się na te drugą opcję, chcąc zobaczyć co przyniosą dni, tygodnie i miesiące, i wierząc, że sytuacja związana z pandemią będzie ulegać poprawie. Niestety owe dni, tygodnie i miesiące nie przynoszą poprawy . Zorganizowanie tak dużego wydarzenia jak festiwal impro Podaj Wiosło w formie w jakiej pragnęlibyśmy go widzieć, jest w naszym odczuciu obecnie niemożliwe. Dlatego też zdecydowaliśmy, że rok 2020 będzie rokiem bez Podaj Wiosła.

    Kochamy Was i do zobaczyska

    • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.