stat
Wydarzenie już się odbyło

IV Gala Kobiecych Inspiracji

IV Gala kobiecych inspiracji - od pasji do sukcesu. Klub "Strefa Kobiet Biznesu" działa już 3 lata. Z tej okazji odbędzie się specjalne spotkanie dla przedsiębiorczych kobiet z trójmiasta i okolic.

Znane i lubiane przedsiębiorcze kobiety, które prowadzą swoje biznesy i osiągnęły sukces, będą inspirować, motywować i przekazywać cenną wiedzę.

Czas trwania : 4h - 17.00 - 22.00 - oficjalne rozpoczęcie gali od godziny 18.00. Rejestracja uczestniczek, odbywa się od od 17.00-17.40 prosimy o punktualność, bo szykujemy dla Was mnóstwo wspaniałości oraz NIESPODZIANEK!

Spotkanie ma na celu skupienie trzech grup kobiet :
- Kobiety, które prowadzą prężnie działające firmy.
- Kobiety, które właśnie otworzyły swoją firmę.
- Kobiety, które mają już swoją firmę, jednak ich dochód nie jest jeszcze na oczekiwanym poziomie.

oraz ekspertów z różnych branż takich jak :
- Księgowa
- Radca prawny
- Trener
- Notariusz
- Grafik
- Kosmetyka
i wiele innych branż służących pomocą naszym kobietom.

Dzięki Gali nawiązały się nowe, bardzo owocne współprace. Kobiety nawiązały relacje biznesowe, a firmy pozyskały klientów.

Co Was czeka na Gali?


3 wspaniałe PRELEGENTKI, dadzą Wam zastrzyk energii oraz wiedzy.

JUSTYNA KWIATKOWSKA - http://www.pracowniasukcesu.com/

Pomaga kobietom generować coraz wyższe dochody. Bez poczucia wstydu.

Temat. Rozmawiaj bezwstydnie o pieniądzach.

Chcesz spełniać swoje marzenia, ale odczuwasz pewien dyskomfort, kiedy myślisz o rozmowie o pieniądzach czy negocjacjach. Możliwe, że trudno Ci wycenić własną pracę i nie zarabiasz tyle, ile byś chciała. Nie jesteś w tym osamotniona. Większość kobiet we własnym biznesie czuje się niekomfortowo podczas rozmów o pieniądzach, negocjując umowy dlatego Justyna Kwiatkowska opowie jak mówić pewnie i z klasą o pieniądzach.

JUSTYNA KRAWCZYK - http://jakbycszczesliwakobieta.pl/

Jako Coach pomaga kobietom uwierzyć w siebie i odmienić nie tylko swój wygląd ale też postrzeganie siebie. To często niska samoocena oraz błędne przekonania na swój temat powodują, że jesteśmy nieszczęśliwe.

Temat: Jeśli ja mogę, to Ty też!

Jej historia to dowód na to, że jeśli tylko chcemy, mamy marzenia i pragniemy zmiany to MOŻEMY. To nie zawsze jest łatwe ale warte poświęcenia. Justyna Krawczyk, zdecydowanie jest tego przykładem!Zaczęła od zmian w życiu prywatnym i to dało jej ogromną siłę. Skoro odniosła sukces, i odmieniła swoje życie, to Ty też możesz!

KATARZYNA WAJS - www.zonamarynarza.pl

Właścicielka bloga, którego prowadzi z pasją dla żon marynarzy i ich mężów. Tworzy zarówno w świecie wirtualnym, ale też także w realu trochę przestrzeni dla żon marynarzy i nie tylko..A co znajdziecie na jej stronie? Trochę szaleństwa, trochę tęsknoty, brak rutyny, trochę inaczej i trochę łez:- )

Temat: Czy opłaca się rozwijać markę niszową?

Czyli parę słów o tym, aby się nie bać tworzyć markę wyjątkową i inną od wszystkich. Kasia udowadnia, że nie zawsze trzeba skupiać się na ogólnych tematach. Nisza to trudna droga do sukcesu, ale warto ją wybrać. Na Gali opowie nam o tym, dlaczego warto docenić nie popularne tematów i wąsko określoną grup odbiorców.

Oprócz wykładów, czekać będzie na Was również :

- 7 stoisk Ekspertek , które będziemy gościć, posłużą Wam swoją wiedzą BEZPŁATNIE!

Rynek kobiecych biznesów rozwija się bardzo prężnie. Zapotrzebowanie na spotkania kobiet, które chcą rozwijać karierę zawodową jest coraz większe. Na naszej gali spotkacie Państwo zarówno kobiety, które już działają w świecie biznesu, ale i te, które dopiero zaczęły własną działalność, bądź noszą się z zamiarem jej otworzenia.

Uczestnicząc w IV GALI KOBIECYCH INSPIRACJI- od pasji do sukcesu - jesteście w stanie pozyskać nowych klientów oraz nawiązać liczne długoterminowe współprace.

- Zaawansowany i moderowany NETWORKING. Opracowałyśmy metodę, która pozwoli Ci poznać wszystkie uczestniczki spotkania! Dzięki temu z pewnością nawiążesz skuteczne i owocne relacje biznesowe.

- O podniebienie Wasze również zadbamy! Będzie mnóstwo przekąsek, słodkości oraz niezwykle aromatyczną kawa. O zwolennikach herbaty również nie zapomniałyśmy! Dlatego dołączcie również do wydarzenia na facebook'u i bądźcie na bieżąco!

To co, widzimy się? Zakup biletu, jest równoznaczny z zapoznaniem się z REGULAMINEM GALI

Jeśli zastanawiasz się, czy to wydarzenie dla Ciebie i czy Ci się spodoba, to możesz zobaczyć, jak było na poprzednich edycjach TU:

" I GALA KOBIECYCH INSPIRACJI" -od pasji do sukcesu "
https://www.facebook.com/201542403335820/photos/?tab=album&album_id=626340217522701
https://www.facebook.com/201542403335820/photos/?tab=album&album_id=625929624230427

" II GALA KOBIECYCH INSPIRACJI" -od pasji do sukcesu "
https://www.facebook.com/201542403335820/photos/?tab=album&album_id=653150931508296
https://www.facebook.com/201542403335820/photos/?tab=album&album_id=655046841318705

" III GALA KOBIECYCH INSPIRACJI" -od pasji do sukcesu "
https://photos.google.com/share/AF1QipPxz6y7Vl7NTz...
https://www.facebook.com/magazynkobiet/photos/?tab...
https://www.facebook.com/joannasuchockapl/photos/?...

Kiedy: 24.03.2017 (piątek), godz. 17:00
Gdzie: GPNT, Trzy Lipy 3
Wstęp: wolny

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 - 149 zł

Opinie 1 zablokowana

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij