stat
Impreza już się odbyła

IV Debata podatkowa - online

Masz pytania odnośnie zakładania lub prowadzenia firmy w trudnych czasach? A może chciałbyś zapytać o sprawy podatkowe lub księgowość w czasie pandemii? Specjaliści z WZiE PG chętnie służą pomocą!

Wyślij pytanie na maila debaty@zie.pg.edu.pl, a nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania.

Na pytania z zakresu podatków, księgowości, zakładania i prowadzenia firmy w czasie pandemii czekają do 24 lipca 2020. Odpowiedzi będą udzielane indywidualnie.

Uwaga! Na stronie Debat Podatkowych WZiE będą zamieszczane najczęściej pojawiające się pytania i odpowiedzi (bez publikowania jakichkolwiek szczegółów mogących zidentyfikować daną firmę lub osobę).

Zwieńczeniem IV Debaty będzie podsumowujący film, w którym zostaną omówione najczęściej zadawane pytania i poruszane problemy.

Eksperci zastrzegają sobie prawo do udzielenia odpowiedzi w przeciągu 3-4 dni, w zależności od poziomu skomplikowania pytania i materii. Każda sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie.

Zapraszamy!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.