• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

IOSound w/ Biesmans by Temperamental

Czasami wystarczy jedna rzecz, która pozwoli odnaleźć sens życia i określić kierunek dalszego rozwoju. Dla Biesmansa dorastającego na belgijskiej wsi w latach 90tych był to pierwszy syntezator, który wpadł mu w ręce już w wieku 8 lat. Mały, kolorowy, ale własny, spowodował że ten bez reszty wpadł w wir muzyki.

Okres dorastania w regionie Flandrii obfitującym w dyskoteki i kluby taneczne, które wywarły na nim wielkie wrażenie, ostatecznie rozpalił miłość do muzyki elektronicznej i skłonił nastolatka do związania z nią swojej zawodowej drogi.

Po ukończeniu studiów muzycznych w 2013 roku przeprowadził się do Berlina gdzie rozpoczął pracę jako dźwiękowiec w słynnym Watergate, wpadł w wir muzyki house i techno, a obsesja na punkcie syntezatorów osiągnęła apogeum. To na nie wydawał każde zaoszczędzone pieniądze, przy okazji mozolnie szlifując swój studyjny warsztat. Kwestią czasu stał się debiut za deckami, a gdy już nastąpił cała reszta potoczyła się sama obecnie jest jedną z najgorętszych nowych twarzy na europejskiej scenie.

Jego produkcje goszczą regularnie w playlistach największych sław, a o imponującej energii i umiejętnościach za konsolą będziecie mogli przekonać się już 3 grudnia w sopockim Sfinksie, gdzie Biesmans po raz pierwszy w historii wystąpi przed trójmiejską publicznością.

Main:
BIESMANS
MICROB b2b TUXEDO
PYSH

Fountain by Nomads:
FRESH / TWEEN / EAST / DRWAL
SWEN WIT / BORREGA / KVLBAC


Liczba miejsc w lokalu bardzo ograniczona.
Organizator zastrzega sobie prawo do nie wpuszczenia wskazanych osób bez podania przyczyny.

Opinie

 • muzyka elektroniczna
  lut 3
  piątek, g. 19:00
  Gdańsk, Ratusz Staromiejski
  It Deel