stat
Impreza już się odbyła

III Urodziny dzielnicy Orunia Górna - Gdańsk Południe

Rada Dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe serdecznie zaprasza wszystkich Mieszkańców naszej Dzielnicy na FESTYN DZIELNICOWY, który odbędzie się 5 września 2021 (niedziela) przy Zbiorniku Augustowska. Zaczynamy od godz. 9.30.

Święto Oruni Górnej - Gdańsk Południe najlepiej uczcić na sportowo!
W tym roku cykl Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska - oryginalna strona po raz kolejny pojawi się na dzielnicy Orunia Górna- Gdańsk Południe. Miejscem drugiego etapu cyklu są piękne okolice Zbiornika Augustowska, który z roku na rok coraz bardziej przyciąga rzesze biegaczy i sportowców.

Zostanie zorganizowanych 10 biegów w 18 kategoriach oraz nagrodzone zostaną 54 osoby na podium. Przy okazji będzie promowany zdrowy styl życia a organizatorzy będą zachęcać do uprawiania lekkoatletyki poprzez stacje lekkoatletyczne.

Całość odbędzie się w atmosferze festynu z licznymi atrakcjami przygotowanymi przez Zakład Utylizacyjny w Gdańsku, Gdańskie Wody, GIWK, Helios oraz Fundacja Mam Marzenie.
Podczas imprezy, każde dziecko będzie mogło spróbować sił na stacjach lekkoatletycznych, podczas których zachęcamy dzieci do zapoznania się z konkurencjami lekkoatletycznymi. Stacje sportowe ruszają o 11:00.

Stanowiska partnerów i sponsorów, m.in. Helios, Fundacja Mam Marzenie, Rady Dzielnicy - to kolejne atrakcje, które czekają na uczestników imprezy. Na wszystkie dzieci będą czekały dmuchane atrakcje.

Helios przygotował dla wszystkich uczestników koło fortuny oraz konkursy z nagrodami. Natomiast Gdańska Infrastruktura Wodno-Kanalizacyjna przygotowała dla dzieci m.in. wodne koło wiedzy z niespodziankami do wygrania, wodną lekcję z pokazem niepękających baniek dla dzieci oraz wielkoformatową grę plenerową Cornhole wraz z nagrodami.

Przy stanowisku ZUT stać będzie ekologiczne koło fortuny z nagrodami dla chętnych uczestników.

O godzinie 14:00 na Scenie Głównej odbędzie się spektakl Teatru Qfer- "Królewna Śnieżka". "Koszałek Opałek - największy krasnal świata opowie historię Królewny Śnieżki. Prosi o pomoc publiczność i swoją niesforną przyjaciółkę Papużkę. Zaproszone do wspólnej zabawy dzieci odgrywają role Królewny, Królewicza, Łowczego i Krasnoludków. Ubrane w kostiumy stają się aktorami.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.