stat
Impreza już się odbyła

III Urodziny Beztroskiego Melanżu

Witajcie Beztroscy Melanżownicy! Już 22 grudnia zapraszamy Was do sopockiego klubu Sfinks700 na świętowanie III urodzin Beztroskiego Melanżu! Na I urodzinach zagrała ekipa CO CIE TRAPY, na II urodzinach mieliśmy okazję gościć takie osoby jak RX Produkcja oraz Marcin Pawłowski-Pawbeats!

paź 31

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
gru 12

sobota, godz. 22:00

bilety 35-45 zł
W tym roku zagrają dla Was:

Main stage:
Mordor Muzik

Fountain stage:
Odme
Ciśnień

Poczuj beztroskie rozpoczęcie świąt.

Mordor Muzik to skład działający w klasycznym zestawieniu: dwóch raperów MiłyATZ i Ginger oraz producent/dj Majkizioom. Zainspirowani surowym brytyjskim brzmieniem, podczas imprez serwują mieszankę energetycznych bitów z połamanymi nawijkami. Współpraca z czołówką polskich producentów muzyki basowej i nacisk na technikę w rapowaniu sprawia, że Mordor Muzik to pierwsza pięść polskiego grimeu!

Od początku 2015 roku własnym sumptem wydali prawie 40 autorskich klipów, obejrzanych łącznie ponad milion razy.

Ich imprezy, zagrane w soundsystemowej konwencji, sprawdzają się zarówno w klubach, jak i na scenach dużych festiwali.

Z każdym kolejnym wydawnictwem Mordor Muzik podnosi poprzeczkę dla muzyki grime w Polsce, a każdy ich showcase to energetyczna bomba!

W trakcie tego wieczoru usłyszycie najlepszą selekcję gatunków: UK garage, bassline, 2step, rap, grime, trap...

Odme (NNJL / SFINKS700)
Odme - Producent, DJ, hardwarowy live actowicz. Urodzony w Gdyni w czasie wybuchu reaktora w Czarnobylu, z muzyką związany od ponad dekady. Reprezentant rodziny NNJL, koncertowy DJ Gedza, rezydent Sopockiego Sfinks700, oraz dwukrotny finalista mistrzostw Polski producentów BeatBattlePoznań w kategorii live act. Zainspirowany złotą erą hip hopu i potrzebą odkrywania świeżości w muzyce Odme w swoich setach przemyca oldschoolowe klasyki, świeże tematy, głębokie basy, jak i niezrozumiałe dźwięki w połamanej rytmice w zależności od tematyki eventu. Supportował m.in Dj Shadowa, Matta Blacka (Coldcut/Ninja Tune), Dj Cheebe (Ninja Tune), MGK, Vercace Chachi, Night Lovella, Ostrego, Moleste czy Eldo występując m.in. na Czeskim Hip Hop Kempie. Jako producent współpracował m.in. z Sokołem i Marysią Starostą, Hadesem, Obywatelem MC, Patrykiem O. czy Metrowym
http://soundcloud.com/odme

Ciśnień - (ZIOMBOI KLIKA / Siła-Z-Pokoju Version Records ).Rezydent klubu Cooltura Chmielna 101.W autorskich setach najchętniej prezentuje mieszankę stylistyczną złożoną z brzmień rapu(90's),twerku,trapu,moombathon'u czy funku. Zaczynał wraz z Dj Krusz-G tworząc Dj-ski duet Broken Fingaz na gdańskiej Morenie dawno lat temu. Zagrał już wiele imprez/koncertów w trójmieście jak i poza nim.Obecnie CI$NIEŃ to Dj i producent stale współpracujacy ze składami z wybrzeża i nie tylko.Sieka bity,dogrywa skrecze,rzokreca melanże.Jak nie na imprezie to znajdziesz go na youtubie. Na swoim koncie ma również wspólne występy na scenie z takimi graczami jak Jeru The Damaja czy Onyx.

http://www.facebook.com/djcisnienie
https://soundcloud.com/masz2siankoenterprise
http://silazpokoju.com/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.