stat
Impreza już się odbyła

II Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park

Gdańsk kryje w sobie wiele ciekawych zakątków i atrakcji turystycznych. W te wakacje będzie kusił jeszcze mocniej! Zapraszamy Was na II Ogólnopolski Zlot Fanów Linkin Park, który odbędzie się 20 lipca 2019 roku w klubie Wydział Remontowy znajdującym się tuż pod historyczną bramą Stoczni Gdańskiej.

2 lata temu pożegnaliśmy wspaniałego wokalistę i niezwykłego człowieka, jakim był Chester Charles Bennington, wokalista LP. By uczcić pamięć o nim spotkamy się i wspólnie odśpiewamy największe hity zespołu. Jak zwykle ekipa Linkin Park Night zadbała o atrakcje. Prócz muzyki serwowanej przed DJów, czekają Was również wizualizacje, live act, wspólne grillowanie w ogródku klubu oraz wspólne oglądanie koncertu, który zostanie wybrany w ankiecie tuż przed wydarzeniem. Całość zostanie podsumowana zdjęciem osób ustawionych w logo LP, a fotografię wykonamy przez drona. Do zlotu jeszcze dużo czasu, wiec mamy dla Was zadanie specjalne! Wysyłajcie nam 30-sekundowe filmiki (max 1 minuta) w których opowiecie o najlepszym wspomnieniu z zespołem LP (koncert, pierwsza płyta, a może wspomnienie z naszych spotkań). Filmiki zostaną odtworzone podczas grillowania, a następnie urozmaicą również wizualizacje.

Jak zwykle o organizacje i oprawę muzyczną zadba ekipa Linkin Park Night, czyli połączenie sił kolektywu Surprises Events Groups i DJa Crusader'a.

Patronat:
Surprises Events Groups
Trojmiasto.pl
LinkinPark.pl
Strefa Music Art.

Miejsce:
Wydział Remontowy
Plac Solidarności
Gdańsk

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
  • Przedsprzedaż
    20-25 zł
1 pula (50 sztuk) - tylko 20zł
2 pula (100 sztuk) - 25zł
3 pula (100 sztuk) - 30zł

Bilety upoważniają do wejścia do klubu.
Wstęp do ogródka, oraz atrakcje plenerowe - darmowy

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij