Impreza już się odbyła

II Integracyjny Piknik Rodzin Dzieci z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym

To już druga edycja Pikniku dla Rodzin i Przyjaciół dzieci z niepełnosprawnością ruchową nad morze. Podczas wydarzenia można będzie przymierzyć sprzęty medyczne bardzo wielu firm, zbadać wady stóp na podoskopie i dobrać profilaktyczne wkładki lub buty. Odbędą się warsztaty i konsultacje z fizjoterapeutami, logopedami i psychologami. Czeka na Państwa wiele konkursów i atrakcji dla dzieci, pyszne przekąski oraz loterię, w której każdy los wygrywa.

Wydarzenie ma na celu integrację rodzin dzieci z niepełnosprawościami. Wspólne rozmowy, zabawy, warsztaty pomagają poradzić sobie z trudną życiową sytuacją, wymiana doświadczeń podnosi na duchu, zawiązują się nowe przyjaźnie między dziećmi i rodzicami.

Wydarzenie organizowane jest przez Możesz Potrafisz Działaj, Fundację Królewny Śmieszki, która powstała z inicjatywy dwóch Matek: Aleksandrę Marcinkowską i Monikę Hałuszczuk , których przedwcześnie urodzone dzieci los ciężko doświadczył. Widząc ogromną potrzebę wspierania rodzin chorych dzieci, swoim pozytywnym i energicznym nastawieniem do życia postanowiły dzielić się podczas organizowanych przez Fundację wydarzeń.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.