Wydarzenie już się odbyło

II Gala Nagród Niezależnych "Skrzydła Trójmiasta"

Skrzydła Trójmiasta to niezależne nagrody za wybitność, przyznawane w głosowaniu Czytelników Portalu Trojmiasto.pl. 22 października na uroczystej gali w Hotelu Sheraton w Sopocie wręczymy je po raz drugi. Galę uświetni występ zespołu Kucz/Kulka.

Idea nagrody zakłada promowanie przedsięwzięć, wydarzeń oraz osób, które sprawiają, że w Trójmieście żyje się lepiej, pracuje ciekawiej i wypoczywa pełniej. Pierwszy raz nagrodę wręczyliśmy w 2008 roku.

W tym roku, Skrzydła Trójmiasta wręczone zostaną najwybitniejszym w kategoriach:

* Nowa Architektura Trójmiasta
* Rekreacyjna Przestrzeń Trójmiasta
* Inspiracje Trójmiasta
* Kultura w Przestrzeni Trójmiasta
* Marka z Trójmiasta
* Wyczyn Trójmiasta

Laureaci Skrzydeł Trójmiasta otrzymują masywną statuetkę, wykonaną ze stopu aluminium, który poddano długiemu procesowi szlifowania i polerowania. Aluminium doskonale nadaje się do budowania: z jednej strony jest lekkie, z drugiej - bardzo wytrzymałe. Obróbka tego materiału nie jest łatwa, ale daje ciekawy efekt i nadaje mu artystyczny charakter. Tak często bywa z dobrymi pomysłami - nie łatwo je realizować, ale efekty zachwycają. Trzeba tylko stabilnej konstrukcji, sporo ciężkiej pracy, szczypty artyzmu i umiejętności zarażenia ideą innych. Tacy są właśnie laureaci Skrzydeł Trójmiasta. Takich ludzi i idee nagradzamy.

Galę wręczenia nagród uświetni występ zespołu Kucz/Kulka, projektu Gaby Kulki i Konrada Kucza. Wstęp na zaproszenia.

Więcej o Plebiscycie i Statuetce "Skrzydła Trójmiasta" na stronie www.skrzydlatrojmiasta.pl

Przeczytaj także

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.