stat
Impreza już się odbyła

ICI COLO pres.: Gogan On My Way EP

Rumuńska Timisoara - już w 1889 roku, jako pierwsze miasto w Europie wyposażyła się w elektryczne oświetlenie ulic. Ulicę Elektryków energia płynąca nie tylko z żarówek rozświetli już 17 lipca. Tej nocy zwolnimy tempo i zwiększymy dystans, żeby podczas outdoorowego listening party delektować się szerokim wachlarzem brzmień oraz głębokim groovem gatunków z rodziny minimal.

Staroszkolna impreza odsłuchowa w laid-backowych okolicznościach będzie poświęcona premierze debiutanckiego winyla On My Way EP od DJ-a i producenta z Wrocławia, Gogan. Na płycie znajduje się m.in. remix od topowej postaci sceny minimal house, Silata Beksi. Album wydany pod szyldem Kooky Music będziecie mogli zdobyć, biorąc udział w
konkursie info soon!

Piątkową chillerkę podporządkowaną zasadzie safety first umilą także G_ssus oraz Lil Baby, przedstawiciele inicjatywy ICI COLO. Taka noc w sercu Stoczni nie zdarza się codziennie, a przecież poza highlightem w postaci premiery On My Way EP otworem niezmiennie stoi cały Astroworld Ulicy Elektryków: audiowizualny spot chilloutowy w Plenum, Hala Ambientu w B90, Crafty w Drizzly Grizzlyi biuro miejskich podróży kulinarnych - W4 Food Squat.

DBAJMY O SIEBIE NAWZAJEM!
W trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo

W naszym kompleksie znajduje się nie więcej niż 1 osoba na 4 m2 powierzchni dostępnej dla uczestników

Zachowaj dystans min. 2m od innych osób. Jeśli znajdziesz się blisko innych osób to zakryj swoją twarz i nos.

Na wejściu do każdej z naszych przestrzeni prosimy o dezynfekcję rąk

Dziękujemy za zrozumienie!
Elektryków ️️️

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.