stat
Impreza już się odbyła

I Pomorskie Forum Wolontariatu

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie na pozarządowej mapie Pomorza - I Pomorskie Forum Wolontariatu ! Wydarzenie odbędzie się w dn. 3-4 grudnia br. w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Będzie to regionalna odsłona ogólnopolskiego Forum Wolontariatu.

Forum dedykowane jest wolontariuszom, organizacjom pozarządowym i instytucjom publicznym z Pomorza zaangażowanym w działania wolontariackie, jak również osobom i środowiskom zainteresowanym tematyką wolontariatu i działalnością o charakterze społeczno-obywatelskim.

W programie m.in.:
debaty, szkolenia i warsztaty, których motywem przewodnim będzie wolontariat młodzieżowy. Będą to spotkania z praktykami i miłośnikami wolontariatu, które umożliwią pogłębienie wiedzy, profesjonalizację działań oraz doskonalenie form kooperacji z wolontariuszami. Będzie to również wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń oraz dzielenia się wiedzą i pomysłami w zakresie organizacji wolontariatu, a przede wszystkim przestrzeń dla integracji środowiska i inspiracji do podejmowania nowych form aktywności.

Gościem specjalnym Forum będzie Wojciech Kaczmarczyk, Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Organizatorzy:
Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku i Muzeum II Wojny Światowej
@wolontariatgdansk
@Muzeum.II.Wojny.Swiatowej

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.