stat
Impreza już się odbyła

Hunter

Już 2 października Hunter wraca do Gdyni! Ze względu na obecną sytuację i obowiązywanie Wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, wszystkie koncerty organizowane w Klubie Ucho będą odbywały się przy zachowaniu określonego reżimu sanitarnego. Uczestników koncertu prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego zamieszczonymi pod opisem wydarzenia. Dziękujemy!

Hunter to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu z elementami klasycznymi. Hunter istnieje nieprzerwanie od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej, jak tylko potrafią. Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu, co go najbardziej dotykało w społeczeństwie przeciwko wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym -izmom. Wyznaczonego nurtu trzyma się po dziś dzień.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


W ciągu ponad 30 lat istnienia Hunter zyskał status legendy, wydał 8 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych), a albumy Królestwo i Imperium zyskały statusy Złotych Płyt.

Wizytówką Huntera jest niepowtarzalny klimat, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i starannie przemyślane show podczas koncertów.

Zespół dziś tworzą:
Drak gitara/wokal
Pit gitara
Saimon bas
Jelonek skrzypce
Daray perkusja
Letki instrumenty perkusyjne
 
Start koncertu: 20:00
Wstęp od 19:00

Przeczytaj koniecznie: Klub Ucho zasady bezpieczeństwa sanitarnego


Bilety: 70 zł (przedsprzedaż) / 80 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: Interticket.pl
Pula biletów ograniczona.
Ze względów bezpieczeństwa polecamy zakup biletów drogą elektroniczną.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

  • ciężkie brzmienia , muzyka alternatywna , rock
    cze 24
    czwartek, g. 20:00
    Gdańsk, Hard Rock Cafe
    Koncert Rebel Duo