stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Hunter

W marcu Hunter zagra w Uchu w ramach trasy koncertowej promującej nową płytę zespołu - "Arachne"! W ramach supportu Transgresja.

Hunter
Polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu, z wplecionymi elementami muzyki klasycznej i filmowej. W ciągu 33 lat istnienia zyskał status legendy, wydał 7 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe. Grupa kieruje swoje dźwięki i słowa przeciw wojnie, przemocy, nietolerancji i głupocie. Wydawnictwa Huntera zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) i publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych), a albumy "Królestwo" i "Imperium" zyskały statusy Złotych Płyt. Wizytówką Huntera są niepowtarzalny klimat, wieloznaczność, metafory, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty czy bogate scenografie, a także ilustrujący muzykę i słowa show podczas koncertów.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Hunter - Facebook
Hunter - strona internetowa
Hunter - Youtube
Hunter - Instagram

Transgresja
Śląsko-dąbrowski zespół, grający szeroko pojęty alternatywny rock.

Transgresja – Facebook

otwarcie drzwi: 18:00
start koncertu: 19:00

Bilety: 45 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu)
Dostępne w: Interticket oraz CultureBox Gdynia
 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.