stat
Impreza już się odbyła

Hubert Szczęsny i Jacek Jaguś

Duet Hubert Szczęsnego i Jacka Jagusia to świeży projekt muzyczny, ponieważ decyzję o tym aby go stworzyć podjęli jesienią 2019 roku. Od tego czasu zagrali ze sobą już kilkanaście koncertów w Polsce jak i za granicami naszego kraju.

15 lipca - 21 sierpnia 2021

bilety 79 - 149 zł
Kup bilet
wrz 1

środa, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Muzycy spotykali się bardzo często od prawie dekady, przy okazji licznych festiwali muzycznych, na których zarówno Hubert ze swoim zespołem jak i Jacek ze swoim macierzystym JJ Band występowali. Podczas tych prawie 10 lat znajomości wiele razy rozmawiali o tym aby kiedyś zrobić coś muzycznego ale już razem i tak oto owocem tego jest właśnie ten duet. Kompozycje to w większości autorski materiał Huberta zaaranżowany na dwie gitary, choć coraz częściej w procesie twórczym bierze udział Jacek, który w swoim zespole JJ Band jest autorem większości tekstów oraz muzyki. Autorski materiał podparty jest coverami co do których Panowie mają absolutną zgodność, ponieważ posiadają tę samą filozofię grania oraz inspirują się podobnymi artystami.

koncerty w Trójmieście

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.