stat
Impreza już się odbyła

House Music Sessions pres Fingerone | Na Fali

Piątek zapowiada się gorąco pod względem pogody oraz muzyki. Wyjątkowo starannie wyselekcjonowane taneczne housowe brzmienia. Tylko u Nas. Przy zachodzie słońca. Zimne koktajle, pyszne jedzonko, #GoodVibesOnly, muzyka z najwyższej półki. Po prostu żyjmy Na Fali!

sie 20-22

piątek - niedziela

bilety 149-249 zł
wrz 24

piątek, godz. 22:00

bilety 25 zł
Będzie się działo!

LINE UP:
Fingerone, a właściwie Wojtek Zieliński przygodę z muzyką klubową rozpoczął w wieku 13 lat. Od początku zafascynowany był muzyką z gatunku Trance, a po kilku latach postanowił sam spróbować swoich sił jako DJ, co przerodziło się w pasję, która trwa do dziś. Przez ten czas miał przyjemność wystąpić m.in. w takich klubach oraz eventach jak - "No to hop" (Warszawa - Inner State of Trance 100), Tunel - Poznań, Hades - Oborniki Wielkopolskie, Panorama (Przęsławice k. Grójca ELECTIK CLUB EDITION), GramOFF/ON (Warszawa We Love Trance Club Edition 012), Kosmos (Słupsk), Hot Shots (Zielona Góra), Tomato (Krosno Odrzańskie), Bowling (Piła), czy Browar (Piła) czy Beach Party w Trzciance (scena Silent Techno) Jego sety można było usłyszeć w kilku stacjach radiowych, m.in. w audycji Inner State of Trance (Soundtraffic) w podwarszawskim Radio Mazowsze, Radio Aspekt, Radio Hobby czy Polskie Radio Chicago. Miał okazję wystąpić na jednej scenie z takimi artystami jak Matt Bukovski, Robbie Seed, Rafuss, Next DJ, Venti Otto, Triple S, Flected, Greedyman i wielu innych. Poza graniem w wolnych chwilach zajmuje się produkcją, na koncie ma dwa wydawnictwa (wraz z Gregiem Tolensem Charisma oraz samemu Unity, które ukazało sie nakładem Rezzelectro Records) oraz kilka mashupów supportowanych w kilkunastu krajach na całym świecie przez m.in. Dana Thompsona, Hoolbrook & Skykeeper czy Aneym. Z czasem jego muzyczne zainteresowania poszerzyły się o gatunki house oraz techno, co znajduje odzwierciedlenie w granych przez niego setach.

Adres: Na Fali Beach Bar, Aleja Generała Józefa Hallera 280, 80-503 Gdańsk - wejście na plażę nr 50

Do zobaczenia w Na Fali!

Prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu oraz przestrzeganie zasad dbania o wspólne bezpieczeństwo! 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.