• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Hot this Up - Funk Dee

Piątki, piąteczki, piątunie, to dni, w które naprawdę warto przyjść ze znajomymi do Miasta Aniołów. Różnorodna muzyka dla każdego, super klimat i te promocje barowe, przez całą imprezę, którymi "bijemy wszystkich na głowę".

Zapraszamy serdecznie naszych fanów, a w szczególności tych, którzy polubili piątkowy before z afterem w Mieście Aniołów.
Szukasz miejscówki z atmosferą na piątkowy wieczór?
Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę "Hot This Up". Każdy piątek. Start 21.00.

Stare hity pomieszane z energetyczną dawką klubowych rytmów oraz oldschoole lat 70, 80 i 90 - tych i pierwszej dekady XXI wieku. Nie zabraknie też najnowszych hitów muzyki disco. Za konsoletą nasz Rezydent - Funk Dee, który postara się stworzyć super klimat do tej jedynej w swoim rodzaju imprezy. Nie szukajcie innych before-ów, u nas before z afterem w tym samym mega klimacie z mieszanką różnych stylów i gatunków muzycznych.

Kto jeszcze nie zawitał do Miasta Aniołów w piątkowe wieczory, ten niech żałuje i szybko nadrabia stracony czas! Miasto Aniołów wita Was, nie siedźcie w domu, u nas czekają wyjątkowe atrakcje.
W tym sezonie, dodatkowi Dj-e, live act-y, video klipy i wiele innych niespodzianek.

MEGA PROMOCJE, przez cały czas trwania imprezy:

500 ml Okocim i Pszeniczne - 7.00 PLN
40 ml wódki Smirnoff Black - 7.00 PLN
40 ml whisky Johnnie Walker Red Rye Finish - 9.00 PLN
Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP.

Od 21.00. do 23.00. wstęp dla wszystkich wolny.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
Informacje o innych imprezach i wydarzeniach na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików wyłącznie pod numerem 58 768 58 31

---
Funk Dee, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich Dj'ów. Swoje pierwsze kroki za konsoletą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami dj-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, a dominują głownie house, disco house, mash up oraz r&b. Ponadto "fanki" jest założycielem oraz współtwórcą ekipy Party with Video, dzięki czemu jego imprezy to nie tylko dźwięk, ale również umiejętne miksowanie ze sobą teledysków. Aktualnie Funk Dee jest rezydentem najbardziej popularnego gdańskiego klubu Miasto Aniołów, jednakże możecie go również spotkać w wielu klubach na terenie całego kraju.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.