• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Hot this Up! - Funk Dee

Piątki, piąteczki, piątunie, to dni, w które naprawdę warto przyjść ze znajomymi do Miasta Aniołów. Różnorodna muzyka dla każdego, super klimat i te promocje przez całą imprezę, którymi "bijemy wszystkich na głowę". Zapraszamy serdecznie naszych fanów, a w szczególności tych, którzy polubili piątkowe before z afterem w Mieście Aniołów. 

w każdą sobotę (do 13.05.2023), godz. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Szukasz miejscówki z atmosferą na piątkowy wieczór? 
Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę "Hot This Up!". Każdy piątek. Start 21.00. 

Stare hity pomieszane z energetyczną dawką klubowych rytmów oraz oldschoole lat 70, 80 i 90 - tych i pierwszej dekady XXI wieku. Nie zabraknie też najnowszych hitów muzyki disco. Za konsoletą nasz Rezydent - Funk Dee, który postara się stworzyć super klimat do tej jedynej w swoim rodzaju imprezy. 

Nie szukajcie innych before-ów, u nas before z afterem w tym samym mega klimacie z mieszanką różnych stylów i gatunków muzycznych. Kto jeszcze nie zawitał do Miasta Aniołów w piątkowe wieczory, ten niech żałuje i szybko nadrabia stracony czas.

Miasto Aniołów wita Was, nie siedźcie w domu, u nas czekają wyjątkowe atrakcje. W tym sezonie dodatkowi Dj-e, wokale i wiele innych niespodzianek.

Od 21.00. do 23.00. wstęp dla wszystkich gratis.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow 
Informacje o innych imprezach i wydarzeniach na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików 58 768 58 31
---
Funk Dee, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich dj'i jest rezydentem tamtejszego Monaco Club, a od niedawna również gdańskiego klubu Miasto Aniołów. Swoje pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami DJ-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, przede wszystkim house, deep house, mashup, rnb. Dodatkowo Funk Dee został członkiem ekipy Party with Video, tak wiec jego możliwości poszerzają się o miksowanie na żywo dźwięku i obrazu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Wstęp wolny do 23:00, potem 10 zł

Opinie