stat
Impreza już się odbyła

Hot This Up! Funk Dee Birthday Bash

Chcieliśmy zaprosić wszystkich fanów piątkowych "szaleństw" oraz naszego Rezydenta Funk-a Dee na wyjątkową imprezę. Funk Dee właśnie obchodzi swoje... urodziny, sami zapytajcie się które. ;) Za konsoletą obok naszego Jubilata i tylko w ten piątek, młody reprezentant toruńskiej sceny klubowej Dj Simon, który postara się stworzyć super klimat do tej jedynej w swoim rodzaju imprezy. Ale to jeszcze nie wszystko, na urodziny naszego Rezydenta zawita Pookachu - wirtuoz instrumentów perkusyjnych, który to po raz drugi odwiedza nasz klub. Ostatnio gościł na lutowym semestralnym finale karaoke.

Zapowiada się wyjątkowa, piątkowa impreza, na którą serdecznie zapraszamy. W ten pierwszy piątek września naprawdę warto przyjść ze znajomymi do Miasta Aniołów. Różnorodna muzyka dla każdego, super klimat i te promocje przez całą imprezę, którymi "bijemy wszystkich na głowę". Zapraszamy serdecznie naszych fanów, a w szczególności tych, którzy polubili piątkowe before z afterem w Mieście Aniołów. Szukasz miejscówki z atmosferą na piątkowy wieczór? Tym razem zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę Hot This Up! - Birthday Bash. Start 21.00.

Stare hity pomieszane z energetyczną dawką klubowych rytmów oraz oldschoole lat 70, 80 i 90-tych. Nie zabraknie też najnowszych hitów muzyki disco. Za konsoletą Simon & Funk Dee, którzy postarają się stworzyć super klimat do tej jedynej w swoim rodzaju imprezy. Dogrywać im live acty będzie Gość Specjalny Pookachu.

Nie szukajcie innych before-ów, u nas before z afterem w tym samym mega klimacie z mieszanką różnych stylów i gatunków muzycznych. Kto jeszcze nie zawitał do Miasta Aniołów w piątkowe wieczory, ten niech żałuje i szybko nadrabia stracony czas. Miasto Aniołów wita Was, nie siedźcie w domu, u nas czekają wyjątkowe atrakcje.

MEGA PROMOCJE, przez cały czas trwania imprezy:
500 ml Okocim i Pszeniczne - 7.00 PLN
40 ml wódki Smirnoff Black - 7.00 PLN
40 ml whisky Johnnie Walker Red Rye Finish - 9.00 PLN

Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP.
Od 21.00. do 23.00. wstęp dla wszystkich gratis.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
Informacje o innych imprezach i wydarzeniach na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików 58 768 58 31

---
Simon - włosko-polski reprezentant toruńskiej sceny klubowej, pasjonat dobrej muzyki. Dj należący do ambitnego, młodego pokolenia, posiadający wszechstronny oraz eklektyczny styl grania który sprawia, że bez problemu odnajduje się w większości gatunków muzycznych. Łączy klasykę z nowoczesnymi brzmieniami, a jego dotychczasowe doświadczenie wyniesione z parkietów pozwala na płynne balansowanie pomiędzy gatunkami muzycznymi. Jego najmocniejszą stroną jest House w każdej postaci; G-House lub Deep czy Tech House, choć podstawę setów od zawsze stanowią nieśmiertelne brzmienia z gatunku R&B, Soul czy Funk. Często dodaje do tego swagowo-imprezowy rap oraz rytmy dancehall'howe, a także własnej roboty wielogatunkowe mashupy, które poruszą parkiet każdego klubu. Wszystko to sprawia, że jest obecnie prawdziwym multistajlowcem.

Pookachu gra na instrumentach perkusyjnych od 1997r . Przez długi czas współpracował z zespołami nagrywając płyty i koncertując z udziałem: Spięty (Lao Che), Jakub Mańkowski (Sylwia Grzeszczak), Dominik Bukowski, Jacek Dewódzki ( Dżem, Revolucja ) Leszek Dranicki, Przemek Dyakowski, Artur Jurek( Mietek Blues Band ), Weronika Korthals, Piotr Lemańczyk, Tomek Łosowski, Marcin Makowiec, Romek "Mały" Sławiński( Mietek Blues Band ), Sławek Wierzcholski( Nocna Zmiana Bluesa) Daniel Nosewicz (Torres Brothers), Neevald, Bartes, Paul Sweden, Groove Cocktail, Rafael Swizz, Lone, Tom Hustler, i wielu innych... udzielając się również w różnego rodzaju jam sessions, gdzie miał przyjemność grać obok takich muzyków jak Glenn Mejer, Michał Q, Tomek Sowiński, Darek Herbasz , Irek Wojtczak, Sławek Jaskułke, Adam Tkaczyk, Leszek Możdżer. Grał w takich klubach jak: Bank (Warszawa), Opera (Warszawa), Platinum (Warszawa), Nowa Jerozolima (Warszawa), Sfinks 700 (Sopot), Unique (Sopot), Mewa Towarzyska (Sopot), HaH (Sopot, Poznań), Moloteka (Gdańsk), SQ (Poznań), Stars (Toruń), Point (Bydgoszcz) Mięta (Olsztyn), Basement (Starogard Gd) i wiele innych. Grał również na Festiwalu Sopockim u boku Dj Gromee.

Funk Dee, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich Dj'ów. Swoje pierwsze kroki za konsoletą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami dj-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, a dominują głownie house, disco house, mash up oraz r&b. Ponadto "fanki" jest założycielem oraz współtwórcą ekipy Party with Video, dzięki czemu jego imprezy to nie tylko dźwięk, ale również umiejętne miksowanie ze sobą teledysków. Aktualnie Funk Dee jest rezydentem najbardziej popularnego gdańskiego klubu Miasto Aniołów, jednakże możecie go również spotkać w wielu klubach na terenie całego kraju

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
wstęp wolny do 23:00, później 10 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.