stat
Impreza już się odbyła

Hot Angels Party - Patrycja Brzezińska & Funk Dee

Piątki, piąteczki, piątunie, to dni, w które naprawdę warto przyjść ze znajomymi do Miasta Aniołów. Specjalnie na ten piątek zaprosiliśmy do live act-ów Patrycję Brzezińską - finalistkę kwietniową karaoke w Mieście Aniołów. Studentka Musicalu na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Swoją artystyczną drogę rozpoczęła od Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Prudniku, w klasie fortepianu.

gru 12

niedziela, godz. 23:00

bilety 40 zł
przedsprzedaż 35 zł
Kup bilet

w każdą niedzielę (do 26.12), godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Ukończyła również Państwowe Studium Wokalno - Baletowe w Gliwicach. Była aktorką w teatrze Piktogram w Opolu oraz adeptką Studia Piosenki Jazzowo -Rozrywkowego w Opolu. To debiut na scenie klubowej imprezy, mamy nadzieję, że gorąco ją przyjmiecie i docenicie jej wokal i umiejętności sceniczne.

WSTĘP: do 23:00 free, potem 10 zł

Różnorodna muzyka dla każdego, super klimat i te promocje przez całą imprezę, którymi "bijemy wszystkich na głowę". Zapraszamy serdecznie naszych fanów, a w szczególności tych, którzy polubili piątkowe before z afterem w Mieście Aniołów.

Szukasz miejscówki, żeby miło i sympatycznie spędzić ten poświąteczny weekend?

Zaczynamy od piątkowej, Hot Angels Party w Mieście Aniołów!
Stare hity pomieszane z energetyczną dawką klubowych rytmów oraz oldschoole lat 70, 80 i 90 - tych i pierwszej dekady XXI wieku. Nie zabraknie też najnowszych hitów muzyki disco. 

Za konsoletą nasz Rezydent - Funk Dee, wspierany przez piękną i mega uzdolnioną artystkę - Patrycję. Ten wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju duet, postara się stworzyć super klimat na piątkowy wieczór i noc. 

Nie szukajcie innych before-ów, u nas before z afterem w tym samym mega klimacie z mieszanką różnych stylów i gatunków muzycznych. Kto jeszcze nie zawitał do Miasta Aniołów w piątkowe wieczory, ten niech żałuje i szybko nadrabia stracony czas.
Miasto Aniołów wita Was, nie siedźcie w domu, u nas czekają wyjątkowe atrakcje. 

W tym dniu na pewno zabraknie wolnych stolików, więc rezerwacja wysoce wskazana!

MEGA PROMOCJE, przez cały czas trwania imprezy:
500 ml Okocim i Carlsberg - 5.00 PLN
40 ml wódki Smirnoff Black - 5.00 PLN
40 ml whisky Johnnie Walker Red Label, Johnnie Walker Blenders' Batch - 7.00 PLN


Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP. 
Od 21.00. do 23.00. wstęp dla wszystkich gratis.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow 

Informacje o innych imprezach i wydarzeniach na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików 58 768 58 31
--------------------------------------------------------------------------
Patrycja Brzezińska - artystka o umiejętnościach wokalnych, aktorskich oraz tanecznych, co pokazała już na wielu deskach scen teatrów muzycznych jak i dramatycznych w Polsce. Studentka Musicalu na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Swoją artystyczną drogę rozpoczęła od Szkoły Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Prudniku, w klasie fortepianu. Ukończyła również Państwowe Studium Wokalno - Baletowe w Gliwicach. Była aktorką w teatrze Piktogram w Opolu oraz adeptką Studia Piosenki Jazzowo -Rozrywkowego w Opolu. Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych, konkursach oraz spektaklach muzycznych. Śpiewała w zespole muzycznym musicalu Fame granym m.in. w Teatrze Palladium w Warszawie. Występowała również w Teatrze na Plaży w Sopocie oraz w Teatrze Polskim w Bielsko-Białej. Jest laureatką Konkursu Piosenek Agnieszki Osieckiej "Oceany" jak i Ogólnopolskiego Konkursu Teatrów Dorosłych za monodram "Zołza". Współpracowała również z zespołem jazzowo - funkowym "Octo Kind".
------------------------------------------------------------------------------
Funk Dee, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich dj'i jest rezydentem tamtejszego Monaco Club, a od niedawna również gdańskiego klubu Miasto Aniołów. Swoje pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami DJ-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, przede wszystkim house, deep house, mashup, rnb. Dodatkowo Funk Dee został członkiem ekipy Party with Video, tak wiec jego możliwości poszerzają się o miksowanie na żywo dźwięku i obrazu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.