• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
PATRONAT

Horyzonty kina: Służąca (1 opinia)

Film Park Chan-wooka, twórcy Oldboya i Pani Zemsty. Przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters Złodziejka.

Horyzonty kina: SŁUŻĄCA, reż. Park Chan-Wook, Korea Południowa, 2016, 145 min.

Korea, lata 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę dziedziczkę wielkiej fortuny aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą.  Służąca to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.

Kadr z filmu Służąca, reż. Park Chan-Wook, 2016, Gutek Film
Kadr z filmu Służąca, reż. Park Chan-Wook, 2016, Gutek Film


Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje. Służąca podbiła serca widowni tegorocznego festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją światową premierę.

https://gutekfilm.pl/sluzaca-chan-wook 

Informacja o biletach

Bilet normalny 15 zł
Bilet ulgowy 10 zł

Karnety: 1 film 10 ulgowy * / 15 normalny zł / 2 filmy 15 ulgowy * / 25 normalny zł / 4 filmy 25 ulgowy * / 40 normalny zł

Sprzedaż karnetów na www.ekobilet.pl/ack oraz na pół godziny przed seansem z opcją płatności gotówką lub terminalem płatniczym.

* karnety ulgowe dla studentów UG, PG, GUMed-u, uczniów i słuchaczy Gdańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz posiadaczy Metropolitalnej Karty dla Kultury (sprzedaż karnetów pół godziny przed seansem)
lis 28-2.12

poniedziałek - piątek, godz. 17:00

bilety 22 zł

2 - 7 grudnia 2022, godz. 14:00

Gdańsk, różne lokalizacje
bilety 15 zł
Kup bilet

Opinie (1) 1 zablokowana

 • Dlaczego piszecie, że to najnowszy film tego reżysera?

  Przecież najnowszy film to "Podejrzana"! I można było zobaczyć "Podejrzaną" w Żaku lub Kameralnym parę tygodni temu w ramach przeglądu, choć do kin ma wejść zdaje się dopiero od lutego.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • impreza filmowa , projekcje filmowe , przegląd
  lis 28-2.12
  poniedziałek - piątek, g. 17:00
  Gdańsk, Kino Kameralne Cafe
  Przegląd Kina Feministycznego