stat
Impreza już się odbyła

Historyczny Stół Kulinarny

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu branżowym z cyklu "Historyczny Stół Kulinarny" organizowanym w ramach programu Polskie Skarby Kulinarne. Impreza zamknięta, wstęp na zaproszenie.

Relacja z imprezy

cze 26-27

sobota - niedziela, godz. 11:00 - 17:00

bilety 5 zł

w każdy piątek (do 31.12), godz. 18:00 - 22:30

Sopot,
bilety 170 zł
ulgowy 85 zł
Spotkanie dla przedstawicieli mediów, liderów opinii oraz branży gastronomicznej odbędzie się 22 października 2019 r. (wtorek) o godz. 16:00 w hotelu Sofitel Grand Sopot przy ul. Powstańców Warszawy 12/14.

W programie m.in.:
- Degustacja historycznych dań w nowoczesnej odsłonie w wykonaniu szefów kuchni - ambasadorów programu.
- Opowieść historyczna o kuchni Pomorza Hanny Dzielińskiej, dziennikarki i popularyzatorki historii kultury i sztuki, przewodnika miejskiego.
- Inauguracja trójmiejskiego szlaku kulinarnego.

---

Historyczny Stół Kulinarny to cykl prestiżowych wydarzeń branżowych poświęconych regionalnej kuchni polskiej. Spotkania organizowane są w ramach programu Polskie Skarby Kulinarne, którego celem jest zwiększenie świadomości Polaków na temat kulinarnej tradycji naszego kraju oraz sprawienie, by bardziej docenili oni kuchnię polską i dostrzegli, że rodzime dania również mogą być prestiżowe i pełne zaskakujących doznań smakowych.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.