• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Hip Hop Jam II (4 opinie)

Po udanej pierwszej edycji Hip-Hop Jam! przyszła pora na drugą. Już 23 lutego w Centrum Stoczni Gdańskiej kolejna dawka dobrej zabawy dla ludzi w różnym wieku, których wypadkową jest subkultura hip-hopowa. Na dużej scenie wystąpią m.in.: Ten Typ Mes, Pezet oraz Baku Baku AbradAb, Joka,WSZ, CNE, dj Feelix jako Baku Baku Skład. Jako support wystąpią składy wyłonione w konkursie.

lis 30

czwartek, godz. 19:00

bilety 10 zł

w każdą środę (do 27.12), godz. 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
KONKURS
Jeśli jesteście utalentowanymi raperami, działacie w duecie z dj-em albo założyliście większy skład i chcecie by ujrzał on światło dzienne, stworzyliśmy Wam szansę wystąpienia przed ogromną publicznością obok uznanych, legendarnych artystów! Nadeślijcie nam swoje kawałki, a wkrótce okaże się czy wystąpicie na dużej scenie Hip-Hop Jam 2! przed głównymi gwiazdami.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Co musicie zrobić? Wysłać link do swoich 3 autorskich kawałków wraz z opisem składu na adres pr@smr.com.pl. W tytule maila należy wpisać: Konkurs Hip-Hop Jam 2! Zgłoszenia przyjmowane są do 14 lutego br. Ogłoszenie wyników nastąpi 18 lutego.

Organizatorzy konkursu nie przewidują zwrotów kosztu dojazdu, a jedynie pokrywają nocleg dla laureatów spoza Trójmiasta.

BITWA TANECZNA
Taneczny Hip-Hop Jam 2! - po prostu nie może Was tu zabraknąć! Pamiętacie listopadową edycję? Czekamy na Wasz jeszcze większy power! Pojedynki, wspólne jammowanie, pokazy sędziów i oczywiście najlepsze hip-hopowe sety w wykonaniu uznanego dj-a!

Starcie najlepszych TANCERZY Polski rozpocznie się o godzinie 16:00 (eliminacje i ćwierć finał). Scenę taneczną poprowadzi Kacper SMU. 4 tancerzy, którzy dojdą do finału będzie miało możliwość wykazać się na SCENIE GŁÓWNEJ między koncertami.

Wpisowe 15 zł (upoważnia uczestników do udziału w całej imprezie oraz koncertach). Uczestnicy muszą mieć ukończone 16 lat oraz dokonać wpłaty wpisowego najpóźniej na 15 min przed rozpoczęciem eliminacji.

Ilość uczestników jest ograniczona do 50 osób.
Obowiązuje jedna kategoria: HIP-HOP.

Zapisy oraz info można kierować na maila kacpersmu@gmail.com lub zapisać się osobiście w dzień imprezy w CSG.

Przybywajcie i wytwarzajcie tak pozytywną energię jak ostatnio! A może nawet i lepszą!

GRAFFITI
Tym razem Tuse wraz z Riamem namalują jeden wspólny obraz o gigantycznych rozmiarach 10 m na 1,5 m. Wszystko to będzie działo się na Waszych oczach!

WARSZTATY Z BEAT BOXU

Warsztaty poprowadzi wielokrotny mistrz Polski Zgas. W dwugodzinnych zajęciach może wziąć udział każdy, i ten zaawansowany, i ten początkujący. Warunkiem udziału w warsztatach jest posiadanie biletu na całość wydarzenia.

Chęć udziału w zajęciach należy przesyłać na adres pr@smr.com.pl. W tytule maila należy wpisać: Warsztaty - zgłoszenie oraz dołączyć skan biletu.

Na zgłoszenia czekamy do środy 19 lutego. Uwaga, ilość miejsc ograniczona.

Hip-Hop Jam2!
Koncerty + Bitwa Taneczna + Graffiti + Warsztaty z beat boxu!


23 luty 2013 - Centrum Stocznia Gdańsk

Wystąpią:
BAKU BAKU TO JEST SKŁAD / KALIBER 44 (AbradAb, Joka, CNE, WSZ i Dj Feel-X)
Pezet
Ten Typ Mes
start godz. 19:00

Malują:
Tuse i Riam
start godz. 16:00

Bitwa taneczna:
Prowadzi: Kacper Smu Matuszewski
Za deckami: Define
Sędziowie: Deny, Kuki i Shin Tao
Start godz. 16:00

Warsztaty beat boxu:
Prowadzenie: Zgas
godz. 16:00 - 18:00

Prowadzenie imprezy:
Zgas

Opinie (4) 1 zablokowana

 • (1)

  niestety HH jest kiepski

  • 4 7

  • ...

   Pański tato.

   • 0 2

 • A jak tam was zziomek od biegania po skm? co z nim? czy to nie ten tfu team squad? ciff:)

  • 0 0

 • nagłośnienie

  Nagłośnienie masakra. Zero profesjonalizmu. Nie można było w ogóle zrozumieć tekstów. Albo ta hala się nie nadaje albo akustycy i sprzęt dali ciała. Ale atmosfera fajna. Błagam, szanujcie siebie i przy okazji kupujących bilety:(

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.