stat
Wydarzenie już się odbyło

Hej Ty! Reaguj na HEJTY - finał konkursu

Serdecznie zapraszamy do Pałacu Młodzieży w Gdańsku, gdzie 26 lutego o godz. 17:00 odbędzie się Finał Konkursu "Hej Ty! Reaguj na HEJTY".

cze 7

niedziela, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 90-100 zł
Bilety wyprzedane
cze 19

piątek, godz. 18:00

Gdańsk,
Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży z województwa pomorskiego, które za pomocą sztuki (obraz, dźwięk, słowo i film) wyrażały swój sprzeciw przeciwko nienawiści i zwracały uwagę na to, jak ważne jest reagowanie na otaczający nas hejt. Podczas Finału wręczymy nagrody laureatom, posłuchamy zwycięskich kompozycji, a także wystąpią artyści-pedagodzy, którzy na co dzień uczą dzieci w Pałacu Młodzieży! Nie zabraknie innych atrakcji, by RAZEM powiedzieć STOP nienawiści. Swoją obecność potwierdzili włodarze Gdańska, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych. Konkurs został objęty honorowym patronatem przez Panią Magdalenę Adamowicz, która oferuje 4 nagrody Grand Prix w postaci wyjazdu studyjnego do Brukseli. W nasza akcję włączyła się również Rada Miasta Gdańska oraz Kino Helios.

Do zaproszenia dołączam przejmujący filmik promujący konkurs, który na ulicach Gdańska - Miasta Wolności, zrealizowała młodzież uczęszczająca na zajęcia teatralne Pałacu Młodzieży. (Link poniżej)

https://www.youtube.com/watch?v=-gzonNAsBJs&t=13s

Bądźcie z nami podczas Finału! Zapraszamy!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij