• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Headz #2 / Dj Eprom x Expo 2000 x Pstyk

Headz #2 czyli druga edycja posiedzenia fanatyków bit maszyn, samplingu i digowania winylowych płyt. Spotkanie w przestrzeni 100czni Inside, wspólna bit sesja, networking, integracja i wymiana doświadczeń.

4 czerwca - 27 lipca 2024, godz. 16:30

Gdańsk,
Wstęp wolny

1 lipca - 30 sierpnia 2024, godz. 11:00 - 14:00

bilety 10 zł
ulgowy 10 zł
Plan dnia:
16:00 - 19:00 sesją beatową na której prezentujemy swoje produkcje w formule krótkich setów - też możesz wystąpić, zgłoś się przez open call, info poniżej

19:00 - 21:00 spotkanie warsztatowe - DJ Eprom zaprezentuje możliwości, jakie daje praca ze sprzętowym sekwencerem na przykładzie MPC3000

21:00 - 2:00 DJ Eprom na scenie Outside, Pstyk i Expo 2000 na scenie Patio

Open call! Jeśli chcesz zagrać swoje beaty na sesji, prześlij 3 najlepsze produkcje w formie linku do SoundCloud, YouTube lub innego odsłuchu online na adres tasmypstyk@gmail.com - prosimy nie załączać plików audio do maila ani linków google/we transfer, tylko odsłuch online. Na zgłoszenia czekamy do 12 czerwca.

Pomysłodawcą i prowadzącym całego cyklu jest Expo 2000 - trójmiejski beatmaker, DJ i artysta audiowizualny. Laureat nagrody EP Roku 2021 Polish Hip Hop Music Awards za "Hustle As Usual" nagrany wspólnie z Belmondawg. Współpracował z legendami polskiej sceny takimi jak Michał Urbaniak i Liroy. Lubuje się w pracy z klasycznymi samplerami. W swoich produkcjach stawia na atmosferyczne brzmienia czerpiące z lat 90-tych - od boom bapu po jazzujący trip-hop.

Goście drugiej edycji:

DJ Eprom
- inżynier dźwięku, DJ, producent muzyczny. Członek zespołów Flapjack, Kaliber44, Warp Travelers oraz Wzgórze Ya-Pa 3. Właściciel analogowego studia Eprom Sounds, którego realizacje z zakresu produkcji miksu i masteringu zdobywają uznanie rynku muzycznego w postaci Złotych i Platynowych płyt. Sześciokrotny zdobywca nagrody Fryderyka oraz Mistrz Świata w finałach IDA w kategoriach Show, Technical i Show Class, a także wicemistrz Europy z 2005 roku. Zdobywca kilkunastu tytułów Mistrza Polski.

Pstyk - producent i DJ od lat związany z wrocławską sceną muzyczną. Charakteryzuje się unikatowym, około hip-hopowym brzmieniem, w swojej muzyce sięga często po sample z filmów wydawanych na kasetach VHS. Na koncie ma kilka albumów i mnóstwo gościnnych numerów z czołówką polskiej sceny hip hopowej.

Wstęp wolny. Działamy pod dachem, w przestrzeniach 100czni Inside. Do zobaczenia!

Opinie